Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nyikorog az első kerék?

Miért nyikorog az első kerék?

Figyelt kérdés
Aprilia SR 50-es robogómmal mentem nemrég, tök jó volt minden, majd egy nagyon rossz útszakaszhoz értem, ami tele volt kátyúkkal, nagyon lassan metntem át rajtuk. Mikor kiértem erről az út szakaszról, mentem még egy kicsit, és elkezdett az első kerék felől nyikorgó hang jönni. Kanyarodásnál megszűnt, de amikor egyenesbe volt a kormány, nyekk nyekk nyekk, és minél gyorsabban mentem, annál gyorsabban nyekegett. Az emberek néztek is az utcán. Mi lehet a baj? Nem nagyon értek a motorokhoz.
2014. márc. 8. 16:23
 1/2 kata kata ***** válasza:
"Nem nagyon értek a motorokhoz" Javasolom nézesd meg minnél előbb egy hozzáértővel.
2014. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp, hogy mi lesz: Fékbe valami apró kavicsdarab szorult, ha nem ez akkor pedig a csapágy.
2014. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!