Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nekem kiégett az autom teljese...

Nekem kiégett az autom teljesen, el kell szállítattnom egy automentővel egy hivatalos bontóba, ahol kapok egy papirt, amivel az önkormányzathoz mehetek. De most nekem fognak fizetni a roncsért?! Vagy nekem kell fizetni?! Kb mennyiről lenne szó?

Figyelt kérdés
Egy fiat bravo-rol lenne szó!

2014. márc. 8. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

fizetni biztos nem fognak,hisz egyből küldik a méh telepre ,

ha normális a bontós akkor neked se kell

2014. márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
De minek szállíttatod el? Hagyd ott a fenébe, majd elszállítja a város önkormányzata azt kész. Elég adót fizetünk szerintem, mindenki dögöljön meg!
2014. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom mert véglegesen ki akarja vonatni a fogalomból, hogy ne kelljen rendszeresen adót fizetni egy roncs után...
2014. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából egy garázsban égett le teljesen! Tehát a hely miatt is meg kell szabadulni tőle! Meg persze nem akarok utána fizetni semmit se!

tehát akkor meg van az esély h még nekem kell fizetni h kivonassam a forgalomból? Mertt az már tényleg nevetséges lenne :)

2014. márc. 8. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nevetséges, ha nem a veszélyes anyagok megsemmisítéséért - olaj, akkumulátor, gumik, stb. - különféle díjakat számolnak fel. Abban az esetben, ha a bontós úgy látja, hogy van még mit értékesíteni a roncsból, akkor esetleg átvállalhatja, de egy kiégett roncs esetében erre kicsi az esély.

Így ha nem akarsz egy életen át fizetni, akkor kénytelen vagy kifizetni. Sajnos egy ilyen világot élünk most.

:(

2014. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!