Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem szeretitek annyira...

Miért nem szeretitek annyira a Fiatot?

Figyelt kérdés

Szoktam itt olvasgatni és látom,hogy a Fiatokat nem nagyon szeretitek.Mi a baj vele?

Emlékszem még az előző autónkra ami egy kombi Fiat Regata volt.(Azt hiszem 86-os évj.de ndm biztos)3-4 éve lett lecserélve és szinte soha semmi gond nem volt vele pedig sokat és elég jól mentünk vele mindig és egyszer sem hagyott ott.Most is egy Fiat Grande Puntonk van és eddig ezzel sem volt gond.Lehet,hogy csak jó darabokat fogtunk ki?


2014. márc. 7. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Lehet szerencsétek van és kifogtátok de olasz kocsikkal csak a baj van nem csak a fiatokkal de az alfákkal is és a lanciakkal is tapasztalatból mondom mert volt pár barátomnak és mindig nálam voltam javítás alatt szóval szerintem nem a legjobbak
2014. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Regata az kivétel, azok kb olyanok, mint a régi Mercik szerintem. És a JTD-kel sincs baj. Meg amúgy is rendben vannak az olasz autók, nagyon jó megoldások vannak bennük, de megbizhatatlanok.
2014. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én egy 6 milliótól induló Freemont-ot elfogadnék. De egy Brava-val se lenne bajom Street felszereltséggel. Meg esetleg egy Linea szép felvivel. Többi viszont egyáltalán nem tetszik. Csúnyák nagyon. Régiek is, kivéve a Stilo.


6 millióm lenne arra, hogy kényelmesen vegyek egy autót, vennék egy Freemont-ot, a Brava, Linea csak akkor jó ha olyan felszereltségben kéri az ember, viszont akkor meg drága..


Stilo feketében jól mutat a gyári dísztárcsával is. Teljesen kulturált, normál autó.


Szóval nekem speciel a Fiattal csak az a bajom, hogy kevés jó autójuk van. Szerintem sokan azért előítéletesek, mivel az a hülye Rezes Ku rva BMW X5-ösével nekiment annak a Fiatnak és 4 ember halt meg benne. De ez szerintem bármelyik kisautóval megtörtént volna. Még egy újjal is.


Az olasz autókkal sincs nekem bajom, egy Alfát is szívesen elfogadnék.. Egy ismerősömnek volt is, míg egy baromállat bele nem ment. Egy új, nem tudom hányas. Fantasztikus autó volt.

2014. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt Tipo-m, Uno-m, Panorama, Ritmom...

A benzines Ritmo volt a legjobb az összes közül, de avval is sok baj volt.

Általában olyan bajok vannak velük, amik pl egy Opelnél, VW-nél nem jönnek elő még 30 év után sem.

A Regata az valamiért jó volt, volt egy szerelő ismerősöm, sokáig hajtott egy 1.9-es Regatát.


De emlékszem az 1.7-es dízel Tipomra, nem volt benne fagyálló, -15 fok volt, belefagyott a víz, és mire elértem vele az utca végéig, csapágyas lett a motor...


Úgy megfőtt, ahogy a nagykönyvben meg van írva.

Ugyanezt eljátszotta apám is rengetegszer az Opeljeivel, sőt, víz nélkül ment velük, meg se kottyant azoknak a motoroknak.


Jók tudnak lenni a Fiatok is, csak vigyázni kell rájuk, jobban, mint a többi autóra.

2014. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olasz motorokra sok a panasz, szerintem ez szokott lenni a fő ok, nem más, rokonnak volt egy régi Tipo-ja azzal nem volt semmi gond, haver meg vett egy zsír új dízel Alfát ( típusát meg nem mondanám ) és egyik reggel -10 fokban nem indult be... egy régi dízelnél még megérteném, de azért tt már cinkes.
2014. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!