Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Buszsofőr szeretnék lenni, de...

Buszsofőr szeretnék lenni, de gondolkodok a kamionozáson. Szerintetek? L/18

Figyelt kérdés

Nem olyan rég elhatároztam, hogy buszsofőr szeretnék lenni. Nem, nem azért mert nincs jobb ötletem, hanem mert imádom a buszokat és tetszik a "szakma". De sajnos még csak 18 vagyok, és 21 éves korban tudom leghamarabb letenni a C-s jogsit (mert kell a D-hez), majd 24 éves koromban tehetem buszra. De mivel addig még lenne 3 évem, és nem akarok gyárban és egyéb helyeken minimálbérét szenvedni, gondolkodok rajta hogy szívesen elmennék kamionsofőrnek. Mit gondoltok? Természetesen csak Magyarországon. Vagyis mennék külföldre is, de nem igazán beszélek nyelvet, és azt olvastam, hogy nem olyan álommeló a kamionozás. Tehát a kérdésem az, hogy mennyit kereshetnék M.o.-n? Milyen cégeket javasolnátok? Minden kamionosnak kell pakolgatnia?

Egyébként családot és kapcsolatot a közeljövőben nem tervezek, úgyhogy a távollét nem probléma.



2014. márc. 5. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18/L vagy? Beléd szerettem :$
2014. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a kedves válaszodat 10-es. :) igen, először motort szeretnék venni (persze csak 50 ccm-set), aztán jöhet a kocsi. 3 évig meg majd csak eltengődök valahol. de nagyon fontosnak tartom én is a gyakorlatot és a tapasztalatszerzést.


igen, csaj vagyok és 18. :)

2014. márc. 7. 21:00
 13/18 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :DD
2014. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kecskemét :D
2014. márc. 8. 16:04
 15/18 anonim ***** válasza:
Az messze van :S
2014. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
te hol laksz?
2014. márc. 9. 13:38
 17/18 anonim ***** válasza:
Miskolc
2014. márc. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mi az a kamionozas? Lerakorol-felrakora menni.. Az iranyito folyton basztat h merre es miert arra jarsz.. Élve elvagy temetve a kamionnak nevezett femkoporsodba mivel eleted nincs.. Sehova nem tudsz elmenni.. Emellett nagy a feleloseg.. Aladtesznek egy 20millas kamiont meg a potra felbasznak 80-100millo ftos arukeszletet, aztan menj át Calaisbol (Francia O) angliaba, kozbe figyeld h nem e masztak fel a menekültek akik atakarnak menni egyik orszagbol a masiba, es ha megfognak veluk tobb 1000euros buntit kell fizetni, aztan ha a kocsi sokat eszik kifizetetik veled a tulfogyasztast, es vigyazz közben h milyen parkoloban allsz meg mert a gazolajadat (itt is 600-800literrol beszelunk) leszivjak.. Mo-n a Waberers vesz fel kezdot.. A kezdo fizu 140ezer kemeny magyar forint, amiert kint vagy 4hetet.. Furdeni nem tudsz normalissal se wczni.. Tuti olyan jo kamionosnak lenni?? A masik dolog amirol nem beszéltem a munkaido vagy a vezetési ido tullepes, ha pl nincs parkolo.. remkednek ott is a 1000-1500euros buntik, erdekel meg valami?? írj nyugodtan.. szepen hangzik a kamionozas meg a jo fizu, csak hogy jobban beszopod mint egy gyarba, emellett mesz napi 700km-eket meg nap vegen megcsinalod a fel oras papirmunkat.. meselek meg ha gondolod, apam kamionozik.. sok "erdekesseg" van ami kivulrol nem latszik
2014. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!