Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó fényezése?

Autó fényezése?

Figyelt kérdés
Szeretném kicsit fényesíteni a kocsimat(13éves) ugyanis az az évek az évek alatt veszített a színéből.. Illetőleg kisebb karcokat szeretnék eltüntetni róla. Mit tudtok ajánlani hogyan csináljam ezt?
2014. márc. 2. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy normális polírozás sokat dobhat rajta. A legkisebb karcokat is megszünteti. Nyilván a mélyebbekhez már hibajavító vagy fényező szükséges.
2014. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Próbáld a teljes átpolírozást,kis karcok eltűnnek,az autó fénye szebb lesz és olcsóbban kis kijössz mint az újrafényezésből.
2014. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha én szeretném otthon polírozni akkor mit szerezzek be hozzá hogyan kezdjek neki?
2014. márc. 2. 18:35
 4/10 anonim válasza:

Polírgép,korong,paszta stb..

Egy autóalkatrész üzletben biztos tudnak segíteni.

Én személy szerint szakemberre bíznám a dolgot.


[link]

2014. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
2014. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szóval ezt nem érdemes maszekba, megnéz

tem a linken az árlistát és ott 18 rongy van feltüntetve szgk.-ra ami nem kevés szerintem. megéné-e? Hosszútávon mennyire maradna meg a polírozás hatása egy 13 éves kocsin?

2014. márc. 2. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp megéri.Csak gondolj arra hogy egy normális polírozógép több 10 ezer forint + korong+paszta+ sok idő türelem kell,hogy megfelelő legyen a fényezés és ha elrontod akkor egy újrafényezés nem kis pénz!És biztos van olcsóbb is csak körül kell nézni!
2014. márc. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Múltkor elkértük havertól a polírgépet , vettünk pasztát korongot és nekiestünk a kocsinak. Hát legközelebb inkább fizetek érte :D
2014. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Turtle Wax polírkrém + 2 pamutrongy. Egyikkel felhordani a felületre az anyagot és szétteríteni, a másikkal száradás után polírozni.
2014. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam még, de kézzel tuti nagyobb szívás csinálni, mint géppel. Alap polírgépet már 10 körül tud venni a barkácsáruházakban, otthoni felhasználásra tökéletes.
2014. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!