Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E39 520d-ben a motor az...

BMW E39 520d-ben a motor az common rail vagy mezei adagolós?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy ezekben az 520d fel váltotta az 525td-t (erő és nyomatékban nem sok különbség) és hogy ezeket jobban lehet ölni mert nem olyan az adagoló hengerfej stb. Tudom hogy nincs 525td E39 de akkor mirefel másabb az adagoló? Ahogy én hallom nem common rail mert kopog mint állat 1-2 320d amit én látok
2014. febr. 28. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az E39 520d-t (CR) meg lehet venni nyugodtan, ha rendben van.

[link]

Szegény 320d-k azért is kopoghatnak, mert hogy úgy mondjam, olyan gazdájuk van: már a vásárlásnak is úgy indult neki, hogy "höjj, bedes magyarok drágán adják a roncs autójukat, majd én hozok németbő' jót ócsóé'", aztán hozzák a lefingott használtat 400e km+ -al németből, aztán meggányolják a szívósor pillangószelepeket (lehegesztik), és ez még csak a kezdet. Ezért is olcsók a 320d-k, legalábbis az ilyen szétgányoltak.

2014. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A válasz is-is. 1998-2005ig gyártották ha jól tudom és valamikor volt egy váltás.
2014. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!