Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ROBOGÓ Milyen típust ajánlanátok?

ROBOGÓ Milyen típust ajánlanátok?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok és robogót szeretnék, természetesen kisebb távra, városi közlekedésre. Maximum 5 évesben gondolkozom és 170 000 Ft körüli összegben. Egyelőre néztem: Peugeut Vivacity, Piaggo Fly, Motowell Yoyo, Keeway, illetve Kymco robogókat.

Köszönöm előre is!



2014. febr. 28. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány cm3-as legyen? Mennyit tudjon? Mennyit fogyasszon?
2014. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kisebb testű, 50 köbcenti. A városban szeretném használni,meg max egy-két környékbeli falu távban. Olvasgattam véleményeket,de elég vegyesek. Ha lehet ne fogyasszon sokat, de +1 l-en nem problémázok.
2014. febr. 28. 13:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Abszolút hobbi robogónak szeretném, "bevásárolni", semmi komolyabb útra.
2014. febr. 28. 13:15
 4/8 szelepke ***** válasza:

Egy a lényeg. Kínai robogót semmilyen céllal nevegyél!

A többivel nemlesz bajod ha nem nyírod.

2014. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És akkor típust milyet ajanlanal?A keeway így kihuzva.A kymcorol olvastamM pozitív véleményeket.
2014. febr. 28. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:

A Kymco teljesen rendben van, ha tetszik, választhatod azt is. Előnye, hogy olcsóbb hozzá az alkatrész, mint az olaszokhoz. Pözsót inkább hanyagolnám, nem tudom milyen az alkatrész-ellátottság.

Amúgy 2T vagy 4T érdekelne? Mindegyiknek vannak előnyei, "hátrányai".

2014. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4t. Vagyis utána olvasás után arra gondoltam. Ilyesmiket nézegettem:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Azt nagyon sok helyen olvastam, hogy a kínait felejtsem el.

2014. febr. 28. 20:42
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Kis kerekűt NE vegyél!


Én tegnap vettem Kymco People S 50 2T-t, nagyon jó kis motor, meg vagyok vele elégedve. Most tettem meg 100 km-t vele (Budakalász - Dunaújváros), nagyon jól bírta az utat, a kátyúkat, haladni is kitűnően lehetett vele, és a fogyasztása sem ment 2 L fölé 100 km távra levetítve. És mindenki kivétel nélkül pozitív véleménnyel van erről a hatalmas testű 50 ccm-es robogóról. (Gyakorlatilag pont ugyanakkora teste van, mint a 125 ccm-es nagytesójának!). Erős, gyors, stabil, kis fogyasztású, megbízható. Én ezt javaslom. A kis kerekűekkel a rosszabb utakon csak a bajod lesz. Kerülgetheted a kátyúkat, kacsázol majd balra-jobbra. Dönts okosan!

2014. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!