Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Matt feketére fényezést...

Matt feketére fényezést autóra olcsóbban ki lehet hozni?

Figyelt kérdés

kb mennyibe kerülne?

(mazda 626-ost kellene ha ez számít)


2014. febr. 19. 20:30
 1/7 Sinead ***** válasza:
Matt autófólia?
2014. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem értek én ehhez, milyen foliára gondolsz? milyen lehetőségek vannak h szép matt autot csináljak? mennyibe kerülne ilyenek?
2014. febr. 19. 20:39
 3/7 Sinead ***** válasza:
[link] Itt találsz árakat, leírást, hogy hogy is zajlik a dolog.
2014. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amire te azt hiszed, hogy fényezés az 99%ban fólia. Én még olyat nem is halottam, hogy matt feketére fényezés, csak a fóliás megoldást. Olyan 3-400ezer egy autó telibe fóliázása amúgy.
2014. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 VarMa ***** válasza:

a matt fekete az egyik legmacerasabb szin ami a fenyezest illeti, rohadtul ala kell dolgozni mert a legaprobb hibat (kavicsnyom,huplik,stb, stb)azonnal kiad es meg nagyon nezni sem kell. Jo ez akkor kell ha szepre akarod...

Ha a patkany stilusban szeretned, akkor persze mas a helyzet egy kis csiszolas finomabb csiszolo papirral es veszel mattfeket spray-t es egy kis higitot a zsirtalanitashoz

2014. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

miért ha otthon fújnám le matt feketére az ugy jol nézne ki?


motort festettem eddig az mind nagyon szép lett de ott is fémig csiszolva, alapozo ra festés közbe meg jo sokszor csiszoltam... de nem tom h így szimplán egy lefestett kocsira ahol mindenhol egyenletesen kijavítva ahol kell matt fekete festékkel lefestve is olyan lenne mint ez a fóliás cucc?

2014. febr. 19. 23:44
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Ez az én vasam:

[link]

Saját fényezés. Szórógitt, fekete alapozó, 2K akril fényezés mattító adalékkal.

Anyag kb. 60.000,- Ft volt (csiszolóanyagok, gitt, festékek stb.), kb. 10 nap munkával.

Nem ajánlom, ha csak nem vagy nagyon rutinos festő.

Állati egyenletesen kell átködölni több rétegben, hogy ne legyen foltos. Enyém sem lett tökéletes.

Fóliával lenne szép homogén igazán. De azt csak úgy érdemes feltetetni, ha sehol sincs megindulva rozsdásodás, mert különben borzalmasan alá tud rohadni.

2014. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!