Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Peugeot...

Mi a véleményetek a Peugeot 206 SW-ről?

Figyelt kérdés

Mennyit fogyaszthat egy 1,4-es benzines körülbelül?

Akinek ilyen autója van mennyire van megelégedve vele?

Illetve mik szoktak lenni általában a hibái?


2014. febr. 17. 18:26
 1/3 VarMa ***** válasza:

En nem ajanlanam az 1.4-es motort (nem azert mert megbizhatatlan,hanem azert mert gyenge ahhoz a kasznihoz es nem eszik kevesebbet az 1.6-osnal).

Nekem 2db Citroen Xsara kombim volt ezzel a motorral az egyikben volt 250e km a masikban kevesebb mint ennek a fele.Olajcseret es jo minosegu gyertya meghalalja...

A fogyasztasrol annyit hogy nyaron vegyesben 6,5-7liter finoman kozlekedve telen 10 ala semmikeppen sem megy...

Az 1.6 az mar 110le szemben az 1.4-el ami 75le, es a fogyasztasa is 7-8 liter korul mozog de orszaguton 6 korul.Palyan 160 felett viszont magjon az etvagya rendesen,de ritka amikor az ember afelett kozlekedik.

Ami tipikus hibaja a PSA konszern autoinak ebbol az evjaratbol az a hatso futomu (torzios)amit bele kell kalkulalni (bontott 50-60e ft, felujitott garival 70-90e ft), es ezekutan ha figyel ra az ember akkor sokat kibir...

Apro elektromos hibak lehetnek(a lampakapcsolo szokott megbolondulni de ezt egy szetszedessel es tisztitassal egy ideig lehet orvosolni, hja ezt 200e km felett tapasztaltam), akkor a gyari cd-s radio cd olvasoja eloszeretettel nem szokot mukodni... De egyik sem vesze dolog

2014. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

206 hoz volt

1.4 75le

1.4 90le és

1.4(sport) 101le is.


vezettem 101 ls 90le de nemigazán volt különbség. hosszú egyes és kettes fokozat matt igazi piros lámpás gyorsuló. (a maga kategóriájában.)


céges autóként 1.490le használtam (sw) 136km alatt nem volt gond. fogyasztása elfogadható!

2014. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám a 206-ost úgy, ahogy van.
2014. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!