Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet váltani autós...

Hogyan lehet váltani autós iskolát?

Figyelt kérdés
Levezettem a 30 órát mert sajnos az már ki volt fizetve, de sem az autós iskolával, sem az oktatóval nem vagyok megelégedve. Csak elkérem az oktatótól a vezetési kartonomat és azzal bemegyek a másik suliba? Vagy, hogy működik ez?

2014. febr. 17. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Képzési igazolást kell kérned az iskolától, ami tartalmazza az azonosítóidat, és a vezetési gyakorlatod adatait. Azt, hogy milyen oktatásban részesültél.
2014. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű...Könnyebb lenne ha másik oktatót kérnél...

Mi a baj az oktatóddal? Az a baj hogy leb...asz ha elrontasz valamit?

Én olyan oktatóval voltam akivel utáltuk egymást,még is megcsináltam!Ne legyél ekkora nyuszi!Old meg a problémákat!Vedd kezedbe a dolgokat!

2014. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyanígy voltam. Bemész a mostani sulidba, megmondod, hogy átszeretnél menni máshová.

Akkor kitöltenek egy papírt 2 példányban.

Az egyik náluk marad, a másikat viszed oda, ahová menni szeretnél, ha van már választott iskola.

De arra figyelj, hogy szerződéstől függően lehetséges, hogy ez a manőver 5-10 ezer Ft-odba fog kerülni !

2014. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A vezetési kartonomat majd ők átküldik a másik iskolába?
2014. febr. 17. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért küldenék át?
2014. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy megy ez a procedúra, csak gondoltam. Csak bemegyek és kitöltöm azt a nyomtatványt ami írtatok és megyek az új iskolába?
2014. febr. 17. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is váltottam iskolát. Bementem abba az iskolába ahova át akartam menni,azt mondták,hogy semmi probléma,majd ők átkérnek mindent. Egyszer kellett bemennem aláírni egy papírt,akkor is jött velem az új oktatóm. Nekem egy szót nem kellett szólnom,elintézett mindent a másik suli.


Szóval csak azt tudom mondani,hogy menj be vagy az új sulidba és beszéld meg velük,hogy nem-e elintéznék (nálam ők mondták,hogy elintézik) vagy menj be a régi suliba és mondd,hogy sulit szeretnél váltani adják oda amit odakell.

2014. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat!
2014. febr. 18. 13:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Szólj a pasidnak hogy segítsen elintézni a pappírokat.... :)
2014. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!