Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hallotatok már olyanról hogy...

Hallotatok már olyanról hogy forgalmi bukás után konfliktusba került a tanuló a vizsga biztosal?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy volt írországban egy eset amikor meg buktatott a vizsga biztos egy tanulót és a tanuló lelőtte.de itt magyarországon Hallotatok olyant vagy esetleg ti sikertelen vizsga után a tanuló veszekedésbe vagy verekedésbe keveredett a vizsga biztosal?

2014. febr. 16. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Hallottatok már olyanról hogy nyelvtan bukás után konfliktusba került a tanuló a nyelvtantanárral?
2014. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát azért ne vegyük már egy szintre a kettőt, a nyelvtan bukásért még senkinek nem kellett ezreket fizetnie pótórára meg pótvizsgára és van pár elég bunkó oktató meg vizsgabiztos, akik meg is érdemelnének egy kiadós verést. Konkrét esetről nem hallottam még, de én pl úgy buktam, hogy az oktatóm utolsó tanítványa voltam, mielőtt befejezte a szakmát és vizsgán egy üres zebra előtt konkrétan rátaposott a gázra, mire tanulóként eszembe jutott a kuplung+satu kombó, kb 70-nel átrobogtunk a zebrán és megbuktam, az oktató meg csak vigyorgott kifelé és hiába mondtam, a vizsgáztató nem hitte el, hogy nem én adtam a gázt. A központnál meg szépen eltűntek és mikor becsuktam az ajtót, már a bejárat mögött nyomta be a központit és eltűntek a folyosón. Szerencséjére azóta nem láttam és az eltelt 10 év alatt öregedett eleget, hogy ne ismerjek rá, de ha egyszer összefutunk, lesz hozzá pár jó szavam.
2014. febr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!