Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szidja mindenki a...

Miért szidja mindenki a Fordot? (F-betűs autót ne vegyél-Fiat, Ford, francia)

Figyelt kérdés
Mostanában sokat olvastam a gyakori kérdéseket, és sokszor szembetalálkoztam ezzel a mondással, csak azt nem értem, hogy a Forddal mi a baj. Van egy Mondeonk meg egy Focusunk. Egyik se fiatal, de nagyobb hibája nincs semelyiknek, és még vezethetőek is. Szerintem(amennyire értek hozzá) megbízható és egészen jó árért már hozzájutsz. Szóval örülnék, ha valaki fölvilágosítana e téren.
2009. dec. 9. 16:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
65%
akik iyen bunosagokat irnak annak uzenem hogy a Ford az nagyon jo kocsi tapasztalatbol beszelek es a Ford nem francia hanem Amerikai szarmazasu
2010. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
francia autón tanultam vezetni. történetesen egy renault clion. 1.6 benzin. nyári tanóra, vezetünk hazafelé, illetve vezetek én, amikor leszakad az ég, de nagyon csúnyán. elágazóhoz érünk, lenyomom az indexet, és semmi kattogás, mondom ez feltűnő, ránézek a műszerfalra és azt mutatja hogy a motor gyújtásán kívül semmi elektronikai szerkezet nem megy. először mondjuk csak az index sz<rt be, aztán az ablaktörlő (nyári monszunban!!!) végül az autó gyújtása is. ujraindítani persze nem lehetett. mindez négysávos út belső sávjában. a sztereotípiákat hallva az ember annyira még nem gyanakszik a francia autókra, de amikor már tanulóvezető korában megszo*ja a franciákkal, akkor azért már egy kicsit sok. persze lehet, hogy ez csak egy hibás autó volt, és másikkal is rosszul jártam volna, de ettől függetlenül én már hiszek ennek a közhelynek. persze ez szubjektív.
2015. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Régi kérdés.


"Nekünk is mondeonk van. Lassan 13 éves, 11 éve van nálunk. Jól bírja. Kicsit nehézkesen indul, és már motorfelújítás is volt..."

Ez itt a hiba.

12 éves korára átesett egy motorfelújításon, továbbá nehezen indul. Én már akkor leadtam volna a bontóba.

2021. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Alapvetően minden autó kiválóan működik, ha a gazdája figyel rá folyamatosan, és megadja neki azt, vagy talán kicsit többet, mint amire szüksége van. Na hát erre sok embernek nincs energiája, és az érzékenyebb típusok (F F F típusok pl) hajlamosak megbosszulni ezt. (Jó, hogy megint előjött a kérdés, megválaszoltjaimban találtam a friss válasz miatt :D )#12 voltam
2021. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!