Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennétek ezt a rozsdakupaco...

Megvennétek ezt a rozsdakupacot ennyiért?

Figyelt kérdés

[link]


ismerősöm akarja megvenni mondja elviszi szerelőhöz javíttatni + kilakatoltatni nem olyan sokból meg lehet csináltatni, de én hiába mondom neki ,hogy ezt elkezdik szétvágni akkor nem marad ebből semmi és ha az eleje oldala így néz ki akkor alul + a tornyok milyen állapotba lehet ?+ szerintem ennek a kocsinak ki van hajtva a bele

szerintetek? mi a véleményetek erről az autóról ?


2014. febr. 15. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Van erre egy tuti módszer: át kell nézni személyesen, de inkább átnézetni olyannal aki ért a karosszériajavításhoz.


"szerintem ennek a kocsinak ki van hajtva a bele " - mégis, ez egy 20 év feletti sportos autó. Szerinted ki vesz ilyet? Az, aki kínozni akarja, hajtani. Ráadásul az olcsóbbik fajta, így valószínűleg volt korábban néhány fiatal tulajdonosa, akik meg egyáltalán nem kímélték. De ez így van minden olcsóbb sport(-os) kocsinál, ezen nincs mit csodálkozni: az ember fiatalon a legcsóróbb és a legőrültebb.

2014. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha motor -váltó rendben ,nem füstöl nem dadog ,könnyen indul ,jól húz ,akkor nem rossz vétel. Kaszni nem vészes, első ránézésre. Kb 80 ezer, fényezéssel , ívcsere ,kisebb foltozások.
2014. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez rozsdakupac?

Te még nem láttál akkor rohadt autót.

Ahol ezen felületi rozsda van, teljesen természetes, és itt jön elő legelőször. Ettől még lehet teljesen egyben az alja, a tornyokról nem is beszélve.

Meg kell hallgatni a motorját, megszagolni a kartergázt, menni vele egy próbakört.

Annyiból nem szimpatikus, hogy kereskedő árulja, és ki tudja miket rakott bele, gyors megoldásként egy öreg autóba.

2014. febr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"kereskedő árulja, és ki tudja miket rakott bele, gyors megoldásként egy öreg autóba"


Én se szeretem a kereskedőket, de ugyanazt tudja beletenni, amit egy magánszemély. Nem csak kereskedő lehet rafinált.

2014. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sárvédőn fel van percenve a festék..... alatta a rozsda csámcsog mint egy disznó....ujjal megnyomnád lehet átszaladna rajta.. vegye meg ha szereti az orális szexet.....
2014. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizonyosan kapott már az élettől, de ha ez a szíve vágya, úgysem tudod lebeszélni róla :)

De a rohadás nem vészes, a többi része esélyesen jó.


A rozsdakupac ott kezdődik, hogy nincs küszöb, hossztartó, satöbbi, és ilyen autót nem egyet tudok, műszakival...

2014. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Műszakit idehaza bármi kap, ez sajnos nem a jóautó fokmérője.

Amúgy ez a típus motorikusan a nem túlhúzott és elpusztíthatatlan japó technika mintapéldánya. Kaszni meg minden 20-on éves kocsiban rohad, vagy már javítva volt.

2014. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!