Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MAZDA 323 F-ről vélemény?

MAZDA 323 F-ről vélemény?

Figyelt kérdés

Első sorban tulajdonosoktól érdeklődnék, mennyire megbízható és törésálló autó valamint mekkora fogyasztású?

Mások véleményét is szívesen fogadom!

Köszönöm a válaszokat!


2009. dec. 9. 13:13
1 2
 11/15 anonim válasza:
E36osunk volt 2000kcm-es és 10 liter körül elvett, egy kisebb motoros mazda értelem szerüen kevesebbet fog
2009. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Kínában azt mondják a Mazdára, hogy "papírkocsi". Na hát ezen kiakadtam!!! Nekem meg a szívem csücske! :)))
2009. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tényleg papírkocsi. Nekem is Mazdám van. Amikor először találkoztam azzal a jelenséggel, hogy egy ujjal be lehet nyomni az oldalát csodálkoztam. (Ezért csúfolják így.) De tanultam már az általánosban is, biológiából, hogy a gerincesek fejlettebbek a kitinpáncélosoknál. :D :D :D
2009. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem szükös volt a hely elöl. Amúgy nagyon tettszik főleg a keret nélküli ablakok és a forma.
2013. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. febr. 17. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!