Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civic 3 ajtósom van és...

Honda civic 3 ajtósom van és nem mindig indul mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A kulcs elfordításakor ha egy halk búgó hangot hallok pár másodpercig akkor utánna egy pöccre indul a gép, de ha viszont nincs ez a hang akkor csak tekeri de nem indul be. Én az autómata szivatóra gondoltam, lehetséges hogy az a baja?
2014. febr. 14. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen könnyen lehet. reggel első indításnál van így vagy bármikor?

Mert nekünk ugyan más típus van, de csak reggel megy az automata szivató, napközben már nem igazán szokott.

2014. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt bármilyen napszakban hidegen melegen képes eljátszani
2014. febr. 15. 00:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Maximum otthon annyit lenne érdemes megtenni, hogy amennyire hozzáférsz, kábeleket leellenőrizni, szakadás nincs-e valahol vagy kontakthiba, hátha emiatt van, hogy néha jó néha pedig nem.
2014. febr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 driverboy ***** válasza:
Én meg a relés AC pumpára szavaznék.. a kulcs elfordításakor a pár másodperces búgó hang az AC pumpa, addig jár, amég fel nem termeli az üzemanyag nyomást az üzemi szintre.. Ha nincs ez a hang, akkor valószinüleg ugy érzékeli, hogy fel van termelve a nyomás, tehát nem dolgozik rá.. szerintem itt van valahol a hiba :)
2014. febr. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Driverboy-nak van igaza.

Kulcs elfordítása után, pár másodpercig az AC búg, utána megszűnik.

Ha nincs ez a hang, akkor az AC nem dolgozik, ergo "nincs benzin". (nem a tankban:D)

2014. febr. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2014. febr. 15. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!