Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikerült szereznem egy Honda...

Oszi001 kérdése:

Sikerült szereznem egy Honda mb 8 típusú motort! Akinek van vagy volt mi a véleménye róla? Negatív tapasztalatok? Honnan tudok alkatrész szerezni hozzá?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem a motor vásárlása előtt kellett volna?
2014. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet...csak nagyon megtetszett valamint olcsó is volt!
2014. febr. 13. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó cucc, 90-et szokott tudni, ha az ember vigyáz rá egy kicsit, mindenféle karbantartás nélkül is több tízezer km-t elmegy, legfeljebb láncot kér néha.


Alkatrészt börzéről, netről néha, érdemes felkutatni azokat, akik ilyen japán motorokkal foglalkoznak, például sportmotor.hu fórumán, náluk szokott lenni alkatrész kincses bánya nem ritkán.


Nekem MTX-em van, a vizes verzió, az majdnem ugyan ez, csak más a váz. MB8-ból mentem már egy 35 ezer forintos darabbal, WD40 kupak volt a hátsólámpabúra, meg ilyenek, de a motorja pöccre indult, és vitte a 100-at, mint a szél. Nem volt szép, de nagyon jó volt vele menni :)

2014. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valami hasonlót olvastam hogy az MTX 80 és az mb 8 blokkja megegyezik!De ahogy szétnéztem itthon szinte csak dugattyút , tömítésgarnitúrát, porlasztót (19.900) lehet kapni újjonan.Bontva pedig ritka mint a fehér holló :)
2014. febr. 13. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!