Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ő, mint első autóm?

Ő, mint első autóm?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 13. 20:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És egy 1990 utáni KOCKA?
2014. febr. 14. 18:45
 12/16 anonim ***** válasza:

Az is bevág simán 10- 12 litert. És rohad mint az állat, többet lesz szerelőnél mint nálad ha megveszed.

200 ezer forintért már Daewoo Tico-t is lehet kapni ami jobb mint egy Lada abból a szmpontból hogy fele benzint kér csak. És nem is igazán rohadnak!!

2014. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2014. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Vagy nézzél F Astárkat. Rohadni rohad, ez valószínű, de nem jobban mint egy Zsiguli, az alkatrész olcsó hozzá és szinte mindenből, minden sarkon van bontott. És az már AUTÓ. Ki lehet fogni belőle normálisat 200 ezerért is, amire ha ráköltesz egy kis összeget, már használható. Az 1.4-es 60 lóerős motorok nem igazán romlanak el, ráadásul egy viszonylag egyszerű konstrukció az egész autó. Az egyetlen ellenség a rozsda, de nyilván nem 10 évre tervezel vele...
2014. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Van benne mondjuk 80ezer. És 130nál kér egy motorfelújítást. :) (Jó esetben. Rossz esetben 100-nál)


Ennyi pénzből lehet vállalható autót kapni, igaz nem fog hátul kaparni, viszont fele ennyit fog enni. Öreg lesz, talán pár évvel fiatalabb, de lemegy a térképről, mert egyszerű mint a szög, és nem romlik el.


Ezekért én pénz nem adnék, pedig egy időben fájt rá a fogam.

2014. febr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem te már eldöntötted,hogy ladát veszel,csak megerősítést vársz.

A lada a 80-as években elfogadható jármű volt a trabanthoz és kispolákhoz,de még a skodához képest is.Na de 2014-ben ladát venni.Nekem is volt a 90-es évek elején,sokat mentem vele,szerettem is...addig míg át nem ültem egy picit fiatalabb ford fiestába (pedig így vissza gondolva az is szar volt)de a ladához képest egy álom.Jobban ment kevesebbet fogyasztott és kényelmesebb is volt.

Én a helyedben egy 200 ezer Ft körüli kisautót vennék.pl>opel corsa 1.2 16v,suzuki swift 1.3,Ford fiesta 1.25,Ezekhez kapsz mindent,aránylag olcsón és még szeretni is fogod az autódat.

2014. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!