Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Szétszedtem a simsonomat...

Üdv! Szétszedtem a simsonomat nem tudom összerakni?

Figyelt kérdés
Szétszedtem a simsonomat és nem tudtam összerakni, megpróbátam kalapáccsal, eltörtem a gyűrűket és nem találtam a darabjait, gondoltam megnézem indul-e összeraktam, de így gyűrű nálkül akkora kompresszió lett benne hogy nem lehetett megmozdítani. Miért?

2014. febr. 9. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Ülj le fiam, egyes!

Nem kompresszió van abban, hanem a gyűrő darabkái miatt megakadt a főtengely. Mi az hogy kalapáccsal raktad össze, normális vagy? Még mielőtt szétszeded, illett volna egy -két cikket elolvasni, hogy hogyan szedünk szét és rakunk össze egy motort.

2014. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem ácsmunka, hogyha valami nem passzol kicsit lefaragod, meg jól odaversz egyet kalapáccsal.
2014. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg nem volt a gyűrű a helyén (elfordulás ellen a dugó hornyában van egy kis bütyök, ha nem ott van a gyűrű hézag, nem tudod összerakni). A kalapáccsal valszeg megölted a hengerfalat, a hajtókar tűgörgős csapágyát, és még ki tudja mit.

Gratulálok, a javítás valószínűleg többe kerül, mint a motor picai értéke, hacsak nem teszel bele egy bontott blokkot.


Ki minek nem ura, hóhéra....

2014. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Akkor most szedd szét megint, olvass utána hogy mit hogyan kell csinálni, aztán rakd össze megint. Lehet emiatt a kalapálós akció miatt ezt-azt megint cserélni kell - dehát aki nem gondolkodik előre, az így jár.


"de így gyűrű nálkül akkora kompresszió lett benne hogy nem lehetett megmozdítani." - aha, szép is lenne... :D

2014. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 egySanyi ***** válasza:
71%
Nagy az Isten állatkertje és elég alacsony a kerítése.
2014. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez most komoly? Mondd, hogy ezt a humor kategóriába akartad írni!
2014. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy százasszögnél bonyolultabb szerkezetet soha ne akarj ezentúl megszerelni.
2014. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Istenem, neked egy darab botot adnék a kezedbe.
2014. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 S70E ***** válasza:
Hali!Ha nem vagy elég gyakorlott a szerelésben(bocs,de valahogy ez a megérzésem),akkor mielőtt nekiállsz pl. hengert felszerelni,nézz meg egy-két evvel kapcsolatos videot(pl.:you tube:simson motor montage),sokat fogsz tanulni!Egyébként kezdőként én is követtem el hibákat....Jó szerelést!
2014. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!