Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szétszedtem a kocsim kulcsát...

Szétszedtem a kocsim kulcsát és mikor összeraktam nem indult vele az autó?

Figyelt kérdés

Azért szedtem szét mert van benne egy led aminek lemerült a gombeleme és megnéztem milyen kell bele.

De volt benne egy kis színes kúp alakú izé amit nem nem tudom mi de csak akkor indult a kocsi amikor azt visszatettem, az mi volt?


2013. okt. 23. 12:30
1 2
 1/13 Sinead ***** válasza:
Immobilizer(indításgátló).
2013. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mégvalami: A gombelem az kell mellé vagy egyszerűen leolvassa valahogy a chipet mint amikor lopásgátlót leolvassa a kapu egy rádióhulámmal és a visszaverődéseket nézi?
2013. okt. 23. 12:56
 3/13 Dörmögő ***** válasza:
Az én imos kulcsomban még elem sincs, így gyanítom hogy az elem nálad is csak a led miatt kell. Egyébként kipróbálod elem nélkül, ha indul a kocsi akkor az elemnek semmi köze az imohoz.
2013. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A pótkulcsban sincs elem és abban is csak a chip van.

Most majd még azt szeretném megnézni mekkora neki a hatótávolsága vagy csak a kulcsjuktól pár centire teszi a dolgát? Rafkós lenne ha pl belevarrnám a nadrág zsebembe vagy a pénztárcámba és csak akkor indulna ha én ülnék a kocsiban :D

2013. okt. 23. 13:16
 5/13 Dörmögő ***** válasza:
A nadrágzseb túl messze van.
2013. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ing zseb? Karóra? És am csak indításhoz kell neki vagy ha menet közben eltávolítjuk leáll a motor?
2013. okt. 23. 13:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak indításhoz kell. Talán a karóra elég közel van ,vagy rakasd bele gyűrűbe :D
2013. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dörmögő ***** válasza:

Ezek túl mesze vannak szerintem. De nem az lenne a legegyszerűbb ha kipróbálnád hogy milyen messziről ér valamit?

Véleményem szerint annak vagy a kulcsban kell lennie vagy esetleg a zárszerkezethez valamilyen módon felerősítve.

2013. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Megnéztem mind2 kulcs a kocsiban a volt a pótkulcs is az egyiket szedtem szét amit használok...

Csak akkor működik ha kb pont oda teszem ahol a kulcsban is van karóra, gyűrű már felejtős túl messze van:(

2013. okt. 23. 13:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Távirányítós kulcs ugye? Mert akkor annak az eleme.
2013. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!