Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autot vennétek?

Ti milyen autot vennétek?

Figyelt kérdés

Olyan 1millioèrt szeretnèk venni plusz atiràs stb...szoval maximum 1,2M jöjjön ki.Elsö autom lenne Pesten lakok a 8ba baratnömmel ketesbe.Amit nèzegettem a chevrolet aveo mert màr kapnàk 2008 at klima 5 ajto servo 900.000 èrt.


Nem nagy az igènyem..elektromos ablak elöl,szervo,kozponti


Eddig amit hasznàlgattam az Ignis ès egy Wagonr volt.Tetszettek de valami màst szeretnèk.



2013. okt. 23. 08:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg a benzin jobban vonz...nagyon nem jarunk sehova vagy is vidèk meg külföld csak a vàrosba :) 24 èves vagyok. (Bizositàs miadt irom :))
2013. okt. 23. 08:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most vettem nemrég 850 ezerért egy 2005-ös 1.4-es (láncos) 90 pacis 5 ajtós Opel G Astrát. Van benne két légzsák, ABS, szervokormány, elektromos ablakok és tükrök, klíma + egy vadiúj téli gumigarnitúra. Nekem tökéletesen megfelel, a családban több Opel is van, mindenki elégedett vele. Átlagos vezetési élmény, átlagos autó, de bárhol meg lehet vele jelenni.
2013. okt. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

Én nem akarlak rábeszélni a kedvencemre (mert nem éri meg), de ajánlom, hogy vásárlás elött az autó adataival számold ki a leendö biztosítást, és el tudod dönteni, hogy ki tudod-e fizetni.


Nekem az 1. év 120 volt (még az új adó bevezetése elött), a 2. pedig 40. Aztán 30 lett volna, de az adó miatt megint 40 lett...

2013. okt. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En is ugy szamoltam,hogy a biztositas negyedevente 30-35 lesz..de hat negyedevente nem nagy osszeg akkar 40 ezer se olyan ki fizethetetlen (havi 10 re jon ki)
2013. okt. 23. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Chevrolett Laccetti, Opel Astra h, Mazda 2

Én ilyesmiben gondolkodnék.

Sok sikert!

2013. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!