Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kezdek gyűjteni autóra. Az alábbi szempontok fontosak: legyen jó fogyasztása, városban 6-7 liter max, menyjen is azért ha kell. Ne nagyon legyen tucat autó, legyen pofás, lehessen vele csajozni ha úgy van :P és az alkatrész ellátás is legyen korrekt. Várom az ötleteket! Köszönöm előre is a segítséget!

2013. okt. 22. 16:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jah és maximum 250-300 ezer Ft-ot akarok rá költeni.
2013. okt. 22. 16:57
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Csak azért irok most ide hogy késöbb is lássam a kérdésre adott válaszokat. Lehet én vagyok tudatlan, de egy autó sem jut eszembe ami megfelelne az igényeidnek és megadott árnak is.
2013. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha megtaláltad az összes igényt kielégítő járművet, akkor majd szólj nekem is :D


Az alábbiak egymást kizáró tényezők:

alacsony fogyasztás<->menjen is

pénzkereted<->ne tucatautó, csajozós verda

Egy 300e Ft-os autóra jó eséllyel egy éven belül a vételárat rá kell költeni. Mellesleg átírásra pluszban 50-60e-t rakj félre a vételáron felül.

2013. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 szántóvető ***** válasza:
90%
kérdező ez így nem fog menni,a szóba jöhető kocsik öregebbek lennének mint Te magad.
2013. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Dörmögő ***** válasza:

Nem lehetetlen.

Ez a kocsi megy is, csajok is buknak rá, és 6-7 literből simán elmész a legközelebbi diszkóig.

[link]

2013. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Dörmögő ***** válasza:
88%
Amúgy bocs hogy viccesre vettem a válaszom, de ezt a kérdést azért te sem gondolhattad komolyan.
2013. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egész jó a kis BMW amit Dörmögő linkelt én is akarok mostanában venni valami hasonlót, bár a kérdező kritériumainak nem nagyon felel meg :D


Amúgy itt van ez, a csajok szeretik a cabriót, bár nagyon nem leszel menő ezzel az autóval: [link]

2013. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Egy rohadó öreg traktorhangú dízel 3-as golfra aztán komoly csajok bukhatnak :D


Kérdező, jó, hogy nem holdrakétát akarsz 250e-ért... Ennyiért maximum öreg roncsot lehet kapni, csajozós verdát nem.

2013. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sajnos 300e ft manapság már nem egy nagy összeg, ha autóról van szó. Ennyiből nem lehet túl egyedit, erőset és csajozósat is kapni egyszerre.

Inkább valami ilyesmit javasolnék:

[link]

[link]

[link]

Mit jelent az a "lehessen vele csajozni ha úgy van"? Szerintem ne autóval akarj csajozni, ahhoz hozzá kell tenni még néhány nullát az autó árához, de akkor sem az autó fogja igazán vonzani az "olyan" nőket, hanem a pénz. Habár az autó nélküli palikkal szemben előnyben leszel, bármilyen autót is veszel.

2013. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem lehetetlen, találtam közbe olyat ami nyerő lehet...Mazda MX-3, 1.6...100LE és lehet vele spórolósan menni és szerintem simán csajozós kocsi, csajozós kocsi alatt nem azt értem, ami felszedi a csajokat, csak annyit tudjon, ha elhívok egy csajt randizni, akkor ne egy olyan Suzukiba üljön be, ami az apukájának is van :) akkor a csajozós helyett azt mondom, hogy legyen fiatalos... :) A civic nem rossz, gondolkoztam rajta, de minden második fiatalnak az van
2013. okt. 22. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!