Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem találok magamnak megfelelő...

Nem találok magamnak megfelelő motort, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy használt motorkerékpárt vásárolni az újdonsült A2 jogosítványomhoz. (Max 35kW) Természetesen nézegettem sok féle motort, a legtöbb ajánlás a gs500-ra érkezett, de sajnos nincs sok pénzem a motorra. Körülbelül 300e, max 350e forintot tudnék költeni rá.! (átírást, biztosítás nem nézve)


Kicsit dinamikusabban vezetek, de nem feltétlen gyorsan. A gyorsasági és a túra között félúton lennék. Pénz hiányában aprillia rs 125-t is néztem, de eltávolodtam tőle, ez nem az én világom, fűstől,hangos,sokat eszik.. persze jól néz ki, meg megy is ezt aláírom.


Mivel így is sok kritériumot szabtam meg, így először úgy kérdezném, hogy melyik az a motor, mely a legolcsóbb a használt motor piacon, és megbízható, erős is, de egy 150km túrát kibír egy húzamban?



2014. jan. 30. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
350eft ne legyenek vágyaid
2014. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi az erős, és mi a megbízható?


300ért ne termelje még a benzint is?


Én mentem már 500 km-t egy nap alatt széria Simsonnal is....


Egy 250 4T jó választás lehet, ha túrázni akarsz, megbízható is, mondjuk Yamaha SR250, Suzuki Tu250. Ezek nem villantós gépek, de a térképről lemennek, és túrázni kellően kényelmesek.

2014. jan. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az tényleg kevés

nekem cbf 250, 500 körül lett papírokkal együtt

2014. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!