Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1 es jogsival mit vezethetek?

A1 es jogsival mit vezethetek?

Figyelt kérdés
A1 es jogsim van és kerestem motorokat amik nekem tetszenek azok 125 ccm ek csak nem 11kw ok és azt szeretném tudni ha meg állit a rendőr ez mennyire próbléma?

2014. jan. 26. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A1:

Legfeljebb 125cm3-es és legfeljebb 11kW teljesítményű motorkerékpár vezetésére jogosít.

Azaz mindkét feltételnek teljesülnie kell. Ha több mint 11 kW akkor min. A2 kell hozzá.

2014. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

haver, KRESZ tanulásakor ezt is meg kellett volna tanulni...


Szerintem A1-es legjobb választás Honda PCX robogója, de ha robogó nem kell, akkor Honda CBF125.

2014. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12Kw-ra nem szoktak jajgatni, főleg, ha nem azért szednek ki, mert 130-cal kerekelsz a körúton. 20kW már bajos lehet.
2014. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a lenyeg h a forgalmidba 11 legyen irva. Akkor csak akk baszhatsz ra ha balesetet okozol..am hivatalosan max 125 cm3, 11 kW es 0.1 kW/kg arany a max, de en is most teszem tavasszal az A1et es tuti nem 11wattosat veszek
2014. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!