Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Festettem egy toronymerevítőt...

Festettem egy toronymerevítőt egy spoilert kompresszorral?

Figyelt kérdés
és a festék egy hét alat száradt meg pedig kazánnal fütöttem a helysigét csináltam 20-25 fokot de addig rengeteg kosz ment bele újra akarom festeni mit csináljak? Festékre lehet szórogittezni és utána festeni? A festék az be volt keverve a kocsimhoz és már fél éves.
2014. jan. 24. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

25 fokon egy hét? Vagy a festékkel nem oké valami, vagy azzal ahogy felvitted a felületre.

Egyáltalán, egykomponensű vagy kétkomponensű a festék?


Ha mindenféle kosz, bogár, forgács meg fene tudja mi van benne, akkor inkább vissza kellene csiszolni. Aztán utána fújni, elég lehet csak festékkel.

2014. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is festék van bedögölve és azért nem szárad érdemes visszacsiszolni és újra alapozni és új festékkel lefújni.
2014. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sokáig állt a festék azért nem jó
2014. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy egyszer megfagyott a festék?


Akármilyen is a festék, ,az egy nap után annyira már meg kéne kötnie hogy az apró szennyeződések ne tapadjanak bele. Teljes kikeményedés lehet több hét is(pl Neolux, több mint egy hét kell neki hogy már ne legyen sérülékeny)

2014. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!