Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy az autóm ha...

Miért van az hogy az autóm ha felmelegszik uttánna nem indul be csak ha lehül meg menetközben ha már felmelegedett leálll? Wolswagen 3 mas golfról van szó

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hőjeladó patront mérd ki ez típus hiba

[link]


de ezer és egy más is lehet

2014. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl dús a keverék,azaz sok a benzin a motornak. Meg vannak kopva az injektor alkatrészek,és így jóval többet kap mint kéne.

A másik lehetőség meg hogy valaki belekontárkodott valami mekk mester ,(csoda Tuningról álmodva),és elcseszte az üzemanyag ellátást,illetve paramétereket.

Amúgy ekkor,tövig benyomott/és benntartott gázpedállal van rá esély az újra beinduláshoz,de mindenképp szükség lesz egy injektoros profira aki átnézi.

2014. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
70%
Mert nem tudsz helyesen írni!
2014. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Olajszintet is nézd meg, lehet sok benne, vagy túl híg.
2014. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, én ezt nem is értem.

Kifejtenéd nekem ezt bővebben, mert ilyenről még nem hallottam, és kíváncsi lennék rá ;)

2014. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

diesel?

nekem a halott porlasztoval csinalta, hidegen np, melegen, raadasul ha meg kellett alnom, akkor alt meg.

par napot igy kellet hasznalnom, kicsit se volt ciki, h keresztezodesbe megall, alig indul.

2014. jan. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hutovizet megnezted?Talan ez lenne a legegyszerubb magyarazata annak,ha a tulmelegedett motor leall(meg mielott feleslegesen tulbonyolitanank)
2014. jan. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!