Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Celica. Mennyit fogyaszt?

Toyota Celica. Mennyit fogyaszt?

Figyelt kérdés

Szeretnék hamarosan venni egy autót, de a fizetésem nem túl rózsás, ezért nem utolsó szempont a fogyasztás. Mivel mostanában nagyon megtetszett a Toyota Celica erősen gondolkodok rajta. A kérdés az, hogy mennyit fogyaszt?! Illetve mennyire megbízható autó? A másik opció egy olcsóbb, régebbi BMW. Körülbelül 3-400 ezret szánnék rá. Valaki valami javaslat?

Egyébként valami ilyesmire gondolok, tehát nem az újabb Celicákra...

[link]


L/18



2014. jan. 21. 20:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát most az a cél, csak pénz kéne. :P
2014. jan. 26. 20:13
 12/16 anonim válasza:
Nem írtad meg, mi lett :)
2014. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A papírok ára már megvan. :D

A munkahelyem pedig otthagytam, de ha találok valami mást ami jobban fizet, keményen ráállok a témára. Igazából amin mostanába agyalok, a Celicaval laőcsolatban az a tolatás, parkolás stb. Mert ugye elég hosszú az eleje, és nem tudom hogy mennyire tudnék beállni itthon vele. :D

2014. aug. 5. 11:46
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát gyerekek... végül egy Audit vettem. :D Talán pont erre rá egy évre. :D
2015. ápr. 1. 10:29
 15/16 anonim ***** válasza:
Milyet?
2015. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék, hogy mi lett végül a nagy autócéllal :)
2018. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!