Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Celica. Mennyit fogyaszt?

Toyota Celica. Mennyit fogyaszt?

Figyelt kérdés

Szeretnék hamarosan venni egy autót, de a fizetésem nem túl rózsás, ezért nem utolsó szempont a fogyasztás. Mivel mostanában nagyon megtetszett a Toyota Celica erősen gondolkodok rajta. A kérdés az, hogy mennyit fogyaszt?! Illetve mennyire megbízható autó? A másik opció egy olcsóbb, régebbi BMW. Körülbelül 3-400 ezret szánnék rá. Valaki valami javaslat?

Egyébként valami ilyesmire gondolok, tehát nem az újabb Celicákra...

[link]


L/18



2014. jan. 21. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

klassz kocsi, szerintem olyan 7 liter körül mehet a benzin 100km-n

Japán kocsik megbizhatók, de drága a szervizelésük, ha mégis gond lesz vele.

Első autónak bőven jó

2014. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ilyen kis összegért amid van inkább a Celica,azért a BMW-nél sokkal olcsóbb fenntartani egy Toyotát!
2014. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az első két választ felejtsd el. Japán autóhoz van olyan drága az alkatrész, mint egy korabeli BMW-hez. Egy kollégámnak van ugyan ilyen Celica-ja, csak az övé '91es. Tényleg nem eszik többet 7-7,5 liternél, viszont egy végeláthatatlan szívás vele az élete. Borzasztó nehezen talál hozzá alkatrészt, azt viszont arany áron. Kiváló kocsi ez a Celica egyébként, ha van időd, türelmed és PÉNZED hozzá.


Hidd el, hogy ez csak egy jó tanács, de 18 évesen 300-400ezerért ne keress presztízst, vagy dögös kinézetet. Ennyi pénzért ezeket keresném: VW Golf vagy Polo, Opel Astra-Vectra-Corsa, Suzuki Swift, Renault Clio, Fiat Punto.


A 3-400ezerbe beleszámoltad az átírást, a biztosítást és az első szervizt vagy a 3-400 az tisztán rámegy magára az autó megvételére?

2014. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

"végeláthatatlan szívás vele az élete. Borzasztó nehezen talál hozzá alkatrészt, azt viszont arany áron. "


21. század és internet egy nagy találmány!Hú kb 2 perc alatt ráakadtam és itt szinte minden van hozzá jaj de nehéz volt,majd beleszakadtam.

[link]

2014. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)


A 3-400 ezret egyébként csak az autóra szánnám. Tegnap osztottunk szoroztunk itthon, és az átíratás, műszaki, forgalmi, biztosítás stb olyan plusz 150 rugó lenne. Persze ez még nem éppen aktuális... csak terv. Mivel próbaidőn vagyok a munkahelyemen és legelőször egy kismotorra szeretnék összespórolni, az autóvásárlás még legalább egy év lenne. Csak mivel eléggé beleéltem magam hogy jövőre már egy tűzpiros Celicaval fogok begurulni a munkahelyre, gondoltam utánanézek a dolgoknak, hogy csak álom marad vagy esetleg megvalósítható.

Mellesleg nálam az Opel és a Suzuki ki van zárva sajnos. :D

2014. jan. 22. 17:54
 6/16 anonim ***** válasza:
Na és egy tűzpiros Calibra? Az szerintem szép autó, a pénz keretbe belefér.
2014. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Áááá ezt apám mutatta nemrég, de sajnos az Opelek abszolút nem tudnak lázba hozni. :(
2014. jan. 22. 19:53
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá Celica vagy Bömös 300ért, de esküszöm vissza nézek egy év múlva, írd meg mit vettél és hogy szuperál.
2014. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Rendben, itt találkozunk. :D
2014. jan. 22. 21:52
 10/16 anonim ***** válasza:
Japán autót vegyél ne hallgass másra.
2014. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!