Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ahoy. Vizsgázott már valaki...

Dexorto kérdése:

Ahoy. Vizsgázott már valaki közületek (B kategória) az Üllői út-i Csigavér autóssuliban? Ha igen akkor mire számíthatok? Lehúzósak, vagy kedvesek-aranyosak? Milyen az oktatás? Hogy viszonyulnak az emberhez?

Figyelt kérdés
A csigavérről, általános véleményt is szívesen fogadok! Válaszotokat, előre köszönöm!

2014. jan. 19. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, de az egyik kollégám ott oktat másodállásban.
2014. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem (saját tapasztalat) nagyon rendesek. Amit kell, azt elmondják, a kresz-vizsgára neked kell otthon felkészülni, az elsősegély nem ott van (tehát tőlük független), a forgalmi része meg mindegy is, oktatótól függ. (én is úgy iratkoztam be a tanfolyamra, hogy már megvolt hogy kihez megyek majd vezetni).

Mindenből elsőre átmentem, kicsit sokba fájt a jogsi, de voltak egyéb teendőim is, aztán nem sok időm (és nem kevesebb energiám) volt kocsiba ülni. De megvan, ez a lényeg.

2014. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kezdem ott, h heti 1-2 alkalommal tudsz menni vezetni utána 2 hét kimarad meg ilyenek mert h jaj de tele vannak... 2. órából 10-15 perc késések... boltba, postára, nőgyógyászatra...:D mikor hova való mászkálás..(HA VEZETTÉL PL 20 PERCET AKKOR AZT FIZETTETI KI VELED azt a bizonyos 4000-ret már ha plussz óra..) órán semmi magyarázás, csak ül melletted, telefonál, játszik, facebook, annyát b*ssza stb.. az órák meg telnek! vészesen.. úgy h szerencsésnek érezheted magad, ha magadtól rájössz dolgokra. Ezután jönnek a bukások sorra. Mert még nem lopott tőled elég pénzt pótórára, direkt úgy tanít, h ha van hibád nem javít ki... had ne soroljam.. majdan oktató, legjobb esetben egész iskola váltás, engem egész rutinosan fogadtak mikor kikértem a papírkáimat :'D.. és utána a megváltót megkapod, ha megfelelő suliba megfelelő oktatót kapsz.. de akkor már tuti a sikeres vizsga. Röviden..:)
2014. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Látom, már régi a kérdés, de mások kedvéért én is leírom a csigavér autósiskoláná ltapasztaltakat, hátha hasznos lesz még valakinek:


Az elméleti oktatással semmi gond nem volt, korrektül elmondtak mindent, amit kellett. Igaz, az előadó egy rasszista, drogos egyén volt, mindig tántorgott, szipogott, vörös volt a szeme és ugyanabban az ősmagyar ingben járt egy hétig, de a tananyagot rendben elmondta, át is mentem a kresz vizsgán elsőre.


DE ekkor jött a gyakorlati rész. Azt elfelejtették mondani, hogy az 1 óra nem 60 perc, hanem 10 perc elmélet az elején, 20 perc vezetés, 10 perc elmélet a végén és félidőben 5 perc szünet. És még ebből is lecsalt az a kedves oktató! Érsek Istvánt nem ajánlom senkinek! Csak annak, aki sztorizgatni akar, vagy kíváncsi az élettörténetére és van fölös 100 ezre a plusz órákra meg a pórvizsgára... Számlát sosem ad, ráadásul a vezetési naplót sem vezeti! Nem hagyta, hogy rendesen kezeljem a pedálokat, ki is próbáltam, simán mentünk 4-5 sarkot, közben ő nyomta a pedált, sőt, még dicsért is az idióta!


Egyszer megkért, álljak meg egy bokornál, kiszállt, hugyozott, majd mikor visszaszállt, a koszos kezével mutogatta, hogyan kell helyesen váltani! Undorító!!! Ráadásul egy 200 kilós állat, büdös és ápolatlan is a 3.-4. nap után...

Egyébként nem vártam sokáig, léptem egy drágább suliba, ami fényévekkel jobb volt, elsőre át is mentem a forgalmin.


Szóval csigavér autósiskolánál Érsek István -t kerüljétek!

2014. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jlitera1020 válasza:
Nagyon regi a kerdes. Viszont szeretnek ellent mondani a negyedik hozzaszolonak. Ersek Istvan az oktatom a csigavernel. Nagyon meg vagyok vele elegedve. Nem apolatlan es a beszelgetest is azert nyomatja IDONKENT, hogy szokd a tobb helyre valo koncentralast. Teljesen tudatosan, nem veletlenul csibalja. Ugyanakkor mindent elmond, mindenbem segit, plane nem dicserget agyba-fobe feleslegesen. Nagyon jo okatatonak tartom!!!! ☺
2016. máj. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!