Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót javasolnátok...

Milyen első autót javasolnátok egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell:

Fiatal vagyok, friss jogsis.

Valami nagyon alap autóra gondolok, ami olcsó mint pl a Swift.

Keveset fogyasszon. (Azt szeretném, ha egyedül diákmunkával el tudjam tartani, ne a szüleimnek kelljen.) Nem kell túl tágasnak lennie, mert még nem családosan használnám :)

Néztem a Puntót, Swiftet (Sedánt is), Peugeot-t, Corsát.

De nem tudom, hogy nem-e lenne nevetséges egy fiúnak.

Ötletek?



2014. jan. 18. 19:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

mármint melyik lenne a nevetséges? egyébként sztem nem.

na meg egy dolgot lehagytál: heteró vagy meleg vagy? ez se mindegy az imagehoz ugye ...

Puntót tuti ne vegyél, franciát se vennék a helyedben anyagi okok miatt, én a Corsa és a Suzuki közül válogatnék pofára, de aztán aszem anyagiak miatt és hosszabb távra is nézve a Corsa lenne a nyerő. De melyik Corsa egyébként? nem rossz autók azok, csak az a gond, hogy ha régebbi generációt veszel, azt nyilván már 20-an széthajtották, de persze kifoghatsz vmit, sose tudni ...

Inkább még mondj egy max árat is, és akkor ahhoz könnyebb igazítani! (és azt el ne feledd, h meleg vagy-e!)

2014. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem nevetségesek ha csak nem rózsaszín színű!

Egyébként a swift sedán szerintem már eléggé pofás kis autó!

2014. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne a legolcsóbb, lestrapált autót vedd vedd meg meg, mert vélhetően arra ölteni kell még!Autó vételkor, mindig vigyél magaddal egy tapasztalt, lehetőleg autószerelő ismerőst! Mert neki sok mindent elárul az, ha a motortérben valahol olajos-piszkot lát (valószínű, hogy ugye ott szivárog...) de ez neked lehet fel sem tűnne, mert nem értesz hozzá, vagy észre sem vennéd.

Bármelyik autó jó, ha folyamatosan elvan hordva a kötelező olaj-vezérlés cserére! Ha elhanyagolod, akkor lehet az egy BMW-is, az is tönkre megy idővel, ha nincs karban tartva!

Tehát olyan kocsit vegyél, ami tetszik, és szakavatott ember által is kipróbált gép, szerintem!

2014. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

na jó, de hát senki se kérdezi meg, hogy meleg-e ??

ne viccelj már, ha meleg, mégse kéne neki egy BMW pl ...

2014. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
bár végül is lehet ... fene se tudja ma már.
2014. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 viktorvarga ***** válasza:
16%
minél olcsóbbat,úgyis öszetöröd..
2014. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Beviz Elek ***** válasza:

Én nem csajos bevásárlókocsit néznék.


Mitsubishi Galant, Honda Accord, Nissan Primera (p11 vagy p10), Sedan Swift, Seat Cordoba

2014. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7-esnek köszönöm.

Nem vagyok meleg, pont ezért kértem még példákat, mert hülyén néz ki egy férfi Corsában.

2014. jan. 18. 20:42
 9/21 egySanyi ***** válasza:
De a buszmegállóban is elég hülyén néz ki az a férfi.
2014. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Swift Sedan, Opel Astra F, Punto, Seat Cordoba közül melyiket ajánlanátok?

350 000-et szánnék autóra, átírás nélkül. Városban 8l körül szaladgáljon.

2014. jan. 18. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!