Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy fekete vörös bőr üléses...

Egy fekete vörös bőr üléses Maserati Granturismo képes bevonzani a tekintélyeket és tekintélyt parancsolni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 14:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Tekintélyt is csak akkor kapsz az Audi Q7-el ha nem tolod le az előtted haladó Suzuki Swiftest az útról.Különben mindenki csak egy rövidp. csű f. szfejnek néz.Tehát normálisan kell viselkednek az utakon ha tekintélyt akarsz.
2014. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Mindenképp úgy lesz! Első a mások és saját biztonságom!

De mégis melyik a legjobb választás ? A Panamera esetleg ?

2014. jan. 17. 17:46
 13/20 anonim ***** válasza:

A Panamera a legcsúnyábbra sikeredett porsche szerintem. Én egy Mercedest választanék, abból is a G osztályból. Nézz meg egy ilyen autót, ha ez nem feltűnő, akkor semmi. [link]

Persze nem ettől leszel "valaki" sőt..

2014. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem ettől lesz az ember valaki! Csak valami olyan autóban gondolkodok, ami nem annyira jön szemben az úton és sportos, fenntartható..


A Panamera miért lenne csúnya?!

2014. jan. 17. 18:35
 15/20 T5- ***** válasza:

Nem csúnya csak kicsit groteszk. Olyan mint egy nagy lapos szappantartó, amúgy sokkal nagyobb mint amilyennek látszik.

De egy G-Klasse vagy egy Q7 sokkal markánsabb. Azt mondom nézd meg élőben mindet, mert így a képek nem adják vissza a hangulatát ezeknek az autóknak. Rá fogsz jönni.

2014. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Tehát csak a Q7-t ajánlod, esetleg X6 ?
2014. jan. 17. 22:19
 17/20 A kérdező kommentje:
hm
2014. jan. 17. 22:22
 18/20 A kérdező kommentje:
Csak van valami ilyen autó..
2014. jan. 17. 22:22
 19/20 T5- ***** válasza:
X6-nak nem tetszik ez a kupés tetővonal, számomra nem összeegyeztethető egy SUV-val. A Q7 sokkal robosztusabb, egy egészen más méretosztály. A G Merci meg egy külön kategória, és amúgy egy nagyon masszív, minőségi tárgy.
2014. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az x6 más kategória. Nem tekintélyt parancsoló autó. Én nem venném észre a többi autó közül. Maximum annyit, hogy drága, és sok embernek megvan a véleménye, hogy kik vesznek ilyen autókat. Ha én állnék ilyen döntés alatt, nem vennék új autót, csak régit, mert annak van megjelenése még. Mondjuk valami klasszikusat pl: akármelyik XJ Jaguart, Aston Martin Virage, Opel Manta, Citroen SM vagy, ha terepjáró akkor csak is: Land Rover Defender.
2014. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!