Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honan veszem észre ha valami...

Honan veszem észre ha valami baja lett? 96-os 1.3 as suzuki swift sajna nagyon benéztem egy olajcserét kb 37-ekb lehet az olajban az olajbol szinte semmi nem fogyott nem darabos de elég büdös fekete kb 250-300-ekm lehet a kocsiba?

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 09:44
 1/7 A kérdező kommentje:
egyébként semmi gond nem volt csak kifogyott az ablakmosó folyadék akkor jutott eszembe hogy basszus 2 éve nemcseréltem olajat
2014. jan. 17. 09:46
 2/7 anonim ***** válasza:

hát mostmár mindegy,

kicseréled,azt jónapot ,

2014. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg most majd jobban figyeld, elképzelhető hogy érdemes lesz hamarébb cserélni, mert valószinűsitem több olajsár maradt vissza amit most leold.
2014. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel az olaj nem tudta rendesen kenni a motort, valószínűleg rendesen kopott míg így használtad. Hamarabb kell majd generálra vinni.
2014. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Madartejlight ***** válasza:
Szerintem meg se érezte de azért nem tesz jót neki és KM meg elfelejtett olajcsere alapján szerintem érik egy nagy gerenerál (vízpumpát sem árt 90.000-ként)
2014. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem köszi lecseréltem semmi gond nincs miböl gondolod hogy generálozni kéne? miböl tudom? füstölni nem füstöl olajat se eszi kb 2-3 decit töltök rá olajcserék közt karter gáz minimális van most volt vizsgán kék matricát kapott még kb 2 évig tartanám meg
2014. jan. 20. 18:38
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként megnéztem pontosabban szervizkönyv szerint 187-e km volt benne 2011 ben amikor vettem azota kb 80-90e raktam bele tehát kb 270-280 van benne és még kb 2 évet tartanám meg ( amig lejár a vizsga) az alatt kb még egy 60-80-e km ert raknák bele ( futárkodom)
2014. jan. 20. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!