Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a motoromon eredetileg...

Kalem10 kérdése:

Ha a motoromon eredetileg izzós index volt és én most szeretnék rátenni egy led-est, akkor kell másik relé? Vagy csak simán megveszem és ráteszem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 20:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Agent!

Ha már szóban voltak az ellenállások:Nem tudom hogy hol veszed ledeket de Én ahonnan veszem(leddiszkont.hu) ott már kész ledek vannak és azt kell hogy mondjam hogy nagyon meg vagyok velük elégedve és erősen is világítanak és nagy a választék.

2014. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 - megnéztem a honlapot, van kínálat.


Viszont a félreértés miatt: ott komplett világítótestek vannak. Ugye az egy darab LED az egy negyed körömnyi elektronikai alkatrész, ami sokkal jobb hatékonysággal csinál fényt az áramból, mint az izzó - kis feszültség és nagyon kicsi áramfelvétel mellett. Dióda, chip, ellenállás akkor kellenek, amikor adott a feszültségforrás (pl. az autó rendszere 12V) és ebből kell olyat előállítani, ami tetszik a LED-eknek; amivel hajlandók működni, no meg nem mennek tönkre tőle.


A motorodon is azért kellett a trükközés, mert nem akartál mindent átalakítani. Beraktátok a LED-et, mellé a másik kütyüvel szükséges mértékben korlátoztátok a tápellátását és voilá, van divatos LED a mocin. :)


Az enyémen is az lesz mire kezdődik a szezon, csak még be kell szereznem egy hátsó lámpát meg 4 indexet, mert pillanatnyilag semmi nincs rajta. Többek között műszaki vizsga sem. :)

2014. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Látom ,nem csak Én várom a tavaszt! :)
2014. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!