Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dieseles autóban hogy lehet...

Dieseles autóban hogy lehet megcsinálni hogy amikor jobban odalépek neki rendesen kormoljon?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam valami füstcuccot kell nagyobbra cserélni.

2014. jan. 13. 21:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Rontsd el a turbóját..
2014. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Napkiraly ***** válasza:
94%
ez miért jó neked?
2014. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Az agyadat kéne nagyobbra cserélni szerintem.

Amúgy nehogy felnyomjalak az nkh-nál ha meglátlak füstölögni, mivel egy ilyen koromgyárra, csak deák igazolvánnyal kapsz műszakit, de jól seggberakják a vizsgabázist ahol kiállították, és téged is...

2014. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Már megbocsáss, de mi a f***ér' akarsz kormolni? Ilyen hülyeséget…


Én meg majd veszek egy szippantós kocsit, odaállok a házad elé, és ott kicsit jobban odalépek neki, hogy rendesen összetrágyázzon! Köcsög…

2014. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

Sajnálom ezt csak a hülyék autója csinálja.

Van egy érzékelő a kocsiban ami méri az IQ-t és ez alapján dönt hogy kormoljon-e.

Szerintem nálad elromlott ez a mérő mert normális ember ilyet nem akar, vagy ha esetleg normális lennél akkor gyere szívesen fejberúglak párszor hogy hülye legyél mint a seggem.

2014. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Annak örülj ha nem kormól és semmilyen fura színű füst nem jön ki belőle!Ha nagyon kormól egy dízel ott már a nyakintcája véres annak a a motorkának ami benne van!


"Úgy hallottam valami füstcuccot kell nagyobbra cserélni."


füstcuc az meg mi a faxom!Mert én még sehol nem láttam, hogy autóhoz füstcuccot árultak volna akár hol is!

2014. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

nem megy gyorsabban, de legalább árt a kocsinak.

DPF, EGR szokták kiszedni. meg állítanak a vezérlőn is, hogy többet fecskendezzen be.

2014. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

A legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás, hogy nem viszed el a kötelező szervizekre, közben 2-3-as fokozatban autópályázol. Pár hónap múlva olyan fekete füst lesz a kocsid után hogy kidobhatod a visszapillantókat.

Utána 2 nap múlva az autót is.

2014. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
ó, hadd tippeljek.. kettes golf?
2014. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Evele123 ***** válasza:

Nekem csak a sok városi használattól szokott kicsit kormolni, ha meghajtom kicsit, szürke füst jön ki belőle, azzal tisztul ki a kipufogórendszer, "kiég" a szutyok, ahogy a szaki mondta. Utána semmi korom nincs.

Teljesen értelmetlennek tatrom ezt a szándékos kormolást és el nem tudom képzelni, mi lehet benne jó. Dettó ugyanaz, mint a kirohasztott / kilyukasztott kipufogódob, hogy minél hangosabb legyen. Minek??? Én meg azt díjazom, ha minél halkabb egy kocsi.

Ha meg szétkormolod a szarrovicsodat, a mögötted haladó meg nem lát semmit a füsttől, akkor miattad szenved balesetet! Frankó gyerek lehetsz!

2014. jan. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!