Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda 105L csörgő motor?

Skoda 105L csörgő motor?

Figyelt kérdés
nem vettem észre, hogy megette az olajat.. a pálca semmit nem mutatott, nemvolt benne már szinte egy csepp sem. útközben hazafelé jövet elkezdett kicsit furán "csörögni" és villogott az olajnyomás jelző (a műszerfal közepén a piros pont) most feltöltöttem a motrot olajjal, de félgáznál elkezd csörögni, mintha olyan hangot adna, hogy a főtengely a dekni aljához ér (de az lehetetlen). de csak félgáztól felfelé csinálja ezt, nemtudom ez normális e vagy elszáltak a gyűrűk nemszoktam gázolgatni, kérdés mi a hiba?

2014. jan. 13. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Valszeg hazavágtad a főtengőt és a siklócspágyait
2014. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én egy eltört gyűrűre tippelek inkább, remélem ninc skomolyabb baja
2014. jan. 13. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyertél egy motor cserét,mert ez a legolcsóbb variáció és nem a javítása
2014. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

en a helyedben eloszor az elogyujtast nezetnem meg. nekem is azt mondtak h ez bizony motorcsere es kiderult h elogyujtas miatt csorgott. ingyen megcsinalta egy masik szaki a beallitast 3 perc alatt

azota nem csorog

olajat meg illik neha ellenorizni

2014. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minek nézegesse a gyújtást ha eddig jó volt, és csak azóta csinálja, mióta olajnyomás nélkül kocsikázott?


Ha az olajnyomás lámpa kivillan, akkor az autóval nem megyünk egy métert sem tovább, hanem azonnal leállítjuk.

Nem, a következő kútig, sőt a 3 házal arrébb lévő házunkig SEM!


A gyújtástól csak nagyobb terhelésen csörög be, ez esetben vajmi kevés köze van hozzá.

2014. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éppen azt írja, hogy alapban nem csörög, csak félgázon, és fölötte.
2014. jan. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!