Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlási dilemma: terepjá...

Autóvásárlási dilemma: terepjáró, vonóhoroggal,700 ezer Ft-ig, amibe befér 3 gyerekülés. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Kezdem azt gondolni, hogy akinek 3 kicsi gyereke van, az vagy milliomos kell legyen, vagy gyalog kell járnia... Olyan helyen lakunk, ahol alacsony alvázú autó nem jöhet szóba, ez sajnos nagyon leszűkíti a választékot.
2014. jan. 12. 22:23
 1/5 anonim válasza:

hasznaltauto.hu


Beállítottam a max összeget, a városi terepjáró típust, a normál kivitelt, és azt, hogy érvényes magyar papírokkal rendelkezzen. Így kijött 57 találat.


Ebből 1-2-t szemezgetek neked, de előre szólok, nem értek az autókhoz:

[link]


[link]


[link]


(És nem, ez nem reklám!)

2014. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
700e-ig, csak felújítási alapnak való terepjárót kapsz ekkora méretben. A 3 gyereküléshez a Vitara és társai kicsik. Pajero, Terrano, Discovery méretben kellene gondolkoznod, de mint írtam ez a pénz kevés lesz ezekhez.
2014. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Első vagyok.


Igen én is nézegettem a képeket, és én sem hiszem, hogy elfér 3 gyerekülés, de ennél jobbat ennyiért nem találtam :D

2014. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. A suzuki, kia kizárva, abban nem fér el a három ülés. Honda CR-V nagyobbacska lehet talán egy kicsivel, bár nem láttam még közelről.

Vagy a Toyota RAV4.

2014. jan. 17. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egy Frontera is megfelelhet. Azt már talán lehet venni 7 kilóért is, de csodára ne számíts.
2014. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!