Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy renault cliot. Az...

Vettem egy renault cliot. Az a baj hogy a nincs fűtés benne, pedig meleg a víz! Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
a hütőrendszert már átmostuk,a termosztát pedig állítolag új
2009. nov. 30. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó a termosztát, akkor valószínűleg a fűtőradiátor van elvízkövesedve, vagy eldugult valamitől.
2009. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős Cliót vettél.A régebbiek csak arra valók, hogy épp meg ne fagyj bennük.Ide sorolhatók a Renault 5, 9, 11, 19 és a Clió. 92 évjárat fölött már javultak valamicskét.
2009. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
átmostuk a rendszert,a csövek majd szét durranak még sincs meleg.
2009. nov. 30. 19:36
 4/9 A kérdező kommentje:
clio 93-as! egyálltalán nincs meleglevegő csak langyos az is csak néha
2009. nov. 30. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Rossz a termosztát.
2009. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
holnap megnézzük a termosztátot. köszi,remélem nem lesz komolyabb baj
2009. nov. 30. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:
szétesett talán a kapcsoló szerkezete?
2009. dec. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez 1 Renault clió/19 betegség..Én már túl vagyok egy ilyen tisztítgatom,öblögetem,ecetezem,termosztát szar-e? stb játékon,semmit nem értem el vele, csak a radiátor csere segített.A renaultclub fórumon külön fejezete van a problémának.. :D


Ahogy az első írta ,a fűtőradiátor vízkövesedése/dugulása a probléma,ez igen lerontja a hatásfokot. A radiátor maga kb

8-10 eft, kicserélni 1 napos meló,le kell szedni a műszerfalat,hogy hozzá férj a fűtőboxhoz,szóval elég macera,ha szerelővel csináltatod, az minimum egy 10-es munkadíj.

2009. dec. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! a radiátor csere győzött végül! kicsréltük a termosztátot,átmostuk a hűtőrendszert most sem jo
2009. dec. 3. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!