Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha jogsin forgalmi vizsgán...

Ha jogsin forgalmi vizsgán nem kapcsolom ki a biztonsági övet tolatásos parkolásnál?

Figyelt kérdés
Ha pl tolatásos parkolásnál bekapcsolt biztonsági övel tolatok kaphatok hiba pontot?vagy ellenkező esetben ha kikapcsolom?

2014. jan. 9. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezd meg az oktatódat, de és úgy emlékszem, hogy a kresz szerint ki szabad kapcsolni, de nem kötelező. Tehát egyik esetben se kéne hibapontot adniuk.
2014. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sinead ***** válasza:
30%
Miért kellene kikapcsolni? Ha vezetsz, annak addig be kellene kötve maradnia ameddig ki nem szállsz.
2014. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

miert kene parkolashoz egyaltalan kikapcsolni...?


parkolni egyebkent tukorbol is lehet, nem kell hozza hatrafordulni sem. innentol semmi nem indokolja, hogy kikapcsold az ovet (kulonosen ugy nem, hogy bekapcsolt allapotaban is hatra lehet siman fordulni, ha nagyon nem megy a tukorbol parkolas).

2014. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy lehetőség, hogy tolatásnál könnyebben mozogj, mert ugye hátrafordulva kell nézni. Viszont előre nem mehetsz öv nélkül egy centit sem, szóval kicsatolod, nekiállsz tolatni, aztán hibázol egy picit, javítanál, rutinszerűen tolod egybe a váltót, engedsz a kuplungon, és köszönjük megbukott.

NE csatold ki az övet vizsgán egyszer sem, meg amúgysem, mert megfeledkezel róla.

2014. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
A mai övek már úgy vannak kialakítva, hogy ha be van csatolva, akár a térdedre is ráfeküdhetsz, mert enged. A tolatáshoz is ki tudsz fordulni, a kellő mértékben.
2014. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem kapcsolom ki az övet tolatásnál és nem is hallottam róla, szerintem ne kapcsold ki, pláne ne vizsgán. A mai övek simán engedik azt, hogy hátrafordulj, kb akkor voltak olyan övek, amiket ki kellett kapcsolni, amikor te nem is éltél.
2014. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok.nem kapcsolom ki köszi a válaszokat.
2014. jan. 9. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

ki lehet kapcsolni tolatás erejéig,KRESZ szerint!

Ha nem kapcsolod ki nem gond,csak az oktató szereti ha úgy csinálod ahogy tanítja.

2014. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én eleve tükörből tolatok, tehát sohasem kapcsolom ki.
2014. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!