Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vizsga előtt hogy ellenöriztét...

Vizsga előtt hogy ellenöriztétek le az autot?

Figyelt kérdés
Pl helyzet jelző tompitott és távolsági fényszórót külün külün vagy egybe vagy pl tolató illetve fék lámpát hogy ellenöriztétek és a gumit?a vizsga biztosnak kellett mondani hogy jelentem a gumi abroncs mélysége 1,6 mm felett van és a vizsga biztos nem mondja azt hogy honnan tudod meg mérted?

2014. jan. 5. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogy a könyvben van.


Minden lámpát, természetesen a refit külön, egyben nehéz is.


Nem mondja, mert úgy kezdődik a gumis rész, hogy "szemrevételezéssel ellenőrizzük, nem szakadt, nem repedt, stb..."


Féklámpához lehet segítséget kérni. Ha azt kérdezi a vizsgabiztos, hogy mit teszel, ha egyedül vagy, akkor az a válasz, hogy az elakadásjelző háromszöggel kiékeled a fékpedált az üléshez.


Vizsgabiztos függő, hogy kell-e mondani. Autóból nekem kellett mondani, de motorból több kategóriát is csináltam, volt, hogy azt mondta, csak csináljuk, nem kell mondani. De autónál erre kicsi az esély.

2014. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sinead ***** válasza:

Szemmel lehet tudni hogy mennyi az az 1,6mm.

Nekem csak annyi volt a feladatom, hogy ellenőrizzem le, mondtam hogy a gépkocsi megfelel a közlekedéshez. Indulás előtt csináltam egy fékpróbát, mondtam(fontos!) hogy a fék működik.

2014. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!