Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt a legdurvább lerobbaná...

Mi volt a legdurvább lerobbanásos élményed?

Figyelt kérdés
Mi volt a legdurvább eset amikor lerobbantál a kocsival valahol az országban? HA volt ilyen, elmesélnétek?
2009. nov. 29. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Éjjel az autóúton kifogyott a benzin...ez az ország északi részén volt az erdő közepén.Körülbelül 1 óra gyaloglás után volt egy benzinkút.Szerencsémre nem egyedül voltam,de így is félős volt,és arra csak kamionok jártak akiknek ha intettünk,csak rányomták a fénykürtöt
2009. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát ez nem este volt de lerobbant a kocsi a világvégén kb..:S

kb pár orát kellet sétálni mire értünk vhova..xD csak azé nem stoppoltunk me nemfértünk vna be annyian ha felvesznek ..

2009. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért szerintem nagyon gáz, hogy pont a kamionosok nem segítenek, mikor még régen az utakon az elit pont ők voltak, mára meg csak egy lettek a sok közül...
2009. nov. 29. 19:28
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem egyszer egy rossz akksi miatt maradtam elég messze az otthonomtól ráadásul este és tél volt és nem nagyon ismertem ott senkit. Szerencsére arra jött egy öreg bácsi és megkérdezte hogy mi a baj.Mondtam neki hogy lemerült az akksi és mondta hogy hozzam el hozzá és valamennyit töltött rá.Utána már indult is és haza tudtam menni de nem kellemes dolog.

Ja meg egyszer kilyukadt a gumim mikor munkából haza akartam menni.még a pótkerék is lyukas volt de megoldottam :S

2009. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok-->Az a legroszabb,amikor a 10 kilométeres körzetben nincs egy település sem,nincs közvilágítás és sötét is van.Kocsimban volt egy dinamós lámpa,azt vittem magammal,de azzal se láttam sokat,sőt féltem,hogy rálépek valami sünre,mert csomo neszt,zajt hallottam,egy kicsit féltem is:S.Hajnali 2 órakor,mikor már álmos voltam,gyalogolni oda-vissza is majd egy órát:S

Nomeg az autót is féltettem ,nehogy mire visszaérjek kilegyen fosztva:S Meg jól betolni az út szélére ,hogy elne kaszálják a kamionok.Amúgy eszembe jutott még egy,ez bent volt a városban,legnagyobb csúcsforgalomban,egysávos,egyirányú utcában.Egyedül voltam és leállt az autó,hogy miért azt azóta se tudom.Az emberek dudáltak mint állat,én meg kezdtem bepánikolni,hogy hova toljam,mivel az út két oldalán végig álltak a parkoló autók,egy kis lyuk se volt,ahova feltolhattam volna.Elkezdtem tolni,de közben kormányoztam is:S Ez elég béna volt,de nem segített senki egy 5 percig.Addig állt a forgalom és ment az idegeskedés,dudálás.Aztán végül is jött egy fiatal csoport,akik kitoltak az utca végére.Körülbelül 20perccel késöbb beindult a motor.Nemtudom mi baja lehetett akkor.Ennyi:D

2009. nov. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tavaly szilveszterkor elindultam Pécsre. Dombóváron keresztül akartam menni mert szerettem volna ott is meglátogatni valakit. Szigetszentmiklósról, az M0, majd az M7 volt a legcélravezetőbb útvonal. Már az elején volt egy kis baki, mert a kártyám és a pénzem is a másik nadrágomban maradt. És mindez a benzinkúton derült csak ki. Lefelé menet nem is volt semmi baj mindaddig, amíg el nem értem Siófokra. Ott aztán a lehajtón szerettem volna leváltani alacsonyabb sebességfokozatba. Döbbenetemre nem sikerült kivenni az ötödik fokozatból. Félreálltam, és megnéztem mi a baj. Nos a kardántengely felett közvetlenül, a váltókar gömbcsuklóját tartó mechanikából kiesett egy csapszeg valahol az autópályán. Próbáltam megoldani, elmentem a közeli TESCO-ba hogy vegyek bármit, amivel helyettesíthetem. Egy kerékpárkitámasztó csavarja alkalmasnak látszott, de olyan hülye helyről esett ki az eredeti, hogy még egy gyerek kéz is pici lett volna a visszarakáshoz. Már felmerült hogy autómentőt hívok, de ugye szilveszterkor ez nem túl egyszerű. Végül álló helyzetben sikerült 3. sebességfokozatba tenni. Kicsit érdekes volt elkínlódni az autót az autópálya visszavezető oldaláig, de csúsztatott kuplunggal sikerült végül. Pestig nem is volt gond, kb. 80 Km/h sebességgel, 3300 fordulaton autózgattam. Az M0 leágazásnál volt egy baleset, de óriási szerencsémre pont a leágazásig ért a sor vége, én meg mentem a nullásra, így nem kellett sebességet váltanom. Két helyen kellett még Szigetszentmiklósig "csúsztatott-kuplungozni" de végül simán hazaértem vele ...
2009. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gázbowden szakadás: eredmény 1-4 ig kuplunggal hazavánszorogtam, hegynek lejtőnek, 2 lefulladással 10 km-ről.
2009. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
váltószétesés szamárhegy tetején, difi fogaskeréktörés 60nál (2 hátsó kerék blokk :D), kerékkiszakadás + féltengelygörbülés, lekoccoltam 1 hegyi csapatáson az olajteknőt, a főtengelycsapágy ráolvadt a dugattyúra, mert kifolyt az olaj, asszem kb ennyi 4 év alatt :P
2009. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocs, nem a dugattyúra, hanem a főtengelyre :D
2009. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11km-t toltam egy nagymotort 210kg defekt miatt.40C melegben a puszta közepén teljesssen árnyékmentes szakaszon.
2010. dec. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!