Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen időközönként vagy...

Milyen időközönként vagy mennyi km után kell cserélni?

Figyelt kérdés

-Motorolajat

-Váltóolajat

-hűtőfolyadékot

-Fékolajat

-szervó olajat


2014. jan. 4. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor ezt vehetjük fogadásnak.

Tartod a százezer forintot? Mert én tartom.

Az én elektromos szervómban nincs olaj, és ez tény.

Privátban írd meg az időpontot és a helyet, ahol megjelensz százezer forinttal, csak hogy megpróbáld megmutatni a korményszervóm nem létező olaját.

2014. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért az itt pontozgató birkákra jellemző, hogy mindig azt pontozzák le, aki a valóságot írja.

Nekem elektromos szervóm van, és nincs benne szervóolaj.

Ez tény.


Csak bizonyos emberek úgy gondolkodnak, hogy ami nem fér bele az agyukba vagy nincs róla tudomásuk, az nincs is.

Ismerős ez a mentalitás már régóta, Galilei távcsövébe is azért nem voltak hajlandóak belenézni a papok, mert az az "ördög csinálmánya", és esetleg be kellett volna látni, hogy nem a Nap kering a Föld körül.

2014. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és sorry ha feszültséget generáltam a kérdéssel
2014. jan. 5. 19:35
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne sajnálkd, nem te tehetsz róla, hogy akadnak emberek, akik privátban még azt is letagadják, amit ide írtak.

De még várom az illető helyesbítését. Már ha férfinak érzi magát....

2014. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!