Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti előbb ráadjátok a gyújtást,...

Ti előbb ráadjátok a gyújtást, vártok pár másodpercet majd startoltok, vagy egyből kettőt fordítotok a kulcson? Vagy meg kell várni míg a légzsákkontroll jele elalszik és csak utána szabad startolni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindig várok pár másodpercet.
2014. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megvárom, amíg a tápszivattyú felnyomja az üzemi nyomásig az üzemanyagrendszert.
2014. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kialszanak a fények aztán indítok.
2014. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kell izzítani, akkor nem szoktam várni. A lámpakontrollnak nincs sok köze az indításhoz, egy rendszeresen használt autónál meg van üzemanyag a rendszerben.
2014. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Napkiraly ***** válasza:
A"villanyautómnál" megvárom,amíg a benzinpumpa dolgozik. A karburátoros mechanikus pumpásnál rögtön ráfordítom
2014. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
izzit indit
2014. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam várni legalább annyit, amíg az üzemanyagszintmérő mutatója megmozdul. (Annak nincs igazán különösebb oka, hogy mért azt figyelem..., nekem az izzítást nem jelzi ki külön.)

De addig rendszerint volt ideje izzítani is.

2014. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!