Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 250-300Ezer Ft környékén...

250-300Ezer Ft környékén milyen autót válasszak?

Figyelt kérdés

Sajnos csak ennyim van autóra!

Hétköznapi használatra kéne.Kicsi fenntartással!


2013. dec. 31. 14:42
 1/4 anonim válasza:
0%
Renault Fluance
2013. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egy 3as Golf-ot javasolnék, ha találsz akkor 1.9 TDI-t.


5-6 liter körül fogyaszt, megy mint a golyó, belső tér szép, tágas és szerintem kényelmes, fenntartása, szervizelése olcsó, az autószerelők többsége ért hozzá, rengeteg az alkatrész is a bontókban.


Ha nem szeretnél dízelt akkor egy kettővel ezelőtti generációs Honda Civic szerintem jó választás lehet, az alkatrészárak és a szervizelés költsége viszont a Hondáknál magasabb.

2013. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Ha csak ennyi pénzed van akkor keress egy régi fajta ezres swiftet, azzal eljársz 6 literből, és olcsó a fenttartása.
2013. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Balta apó ***** válasza:
Szerintem ennyiért ésszerű választás egy Lada, egy Skoda Favorit, egy korai Swift vagy Astra, esetleg egy négyütemű Wartburg, amikhez még ma is olcsó az alkatrész. Sőt, ha rám hallgatsz, inkább 200 ezer környékén veszel autót, a többit pedig tartalékolod átírásra, javításokra, stb.
2013. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!