Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót válasszak?

Milyen első autót válasszak?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy, hamarosan meglesz a jogsim és apa anyukája azt mondta, hogy ha hivatalosan is vezethetek, kapok tőle egy autót, csak válasszam ki, milyet.

De én ezekkel nem vagyok tisztában, lány vagyok, nem ismerem a kocsikat.


2013. dec. 15. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

BMW 316i compact.

tökéletes kezdő autó, stílusos. hátul kapar, biztonságos, és nem is drága.

na meg nem utolsó sorban fel is lehet vágni a suli előtt, hogy BMW-d van csaj létedre ;)

garantálom hogy be fogsz vele pasizni!

Ezeket meg lehet venni a kitűnő állapotú példányokat 5-600 ezerért.

Ha gazdagabb vagy, akkor szerintem egy e46 kupét nézz magadnak, 318Ci,320iCi, például tökéletes kezdésnek, és az ma is megállja a helyét bárhol, nagyon menő, jól néz ki, jól megy.

2013. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kicsit komolyabb autóra gondoltam, meg márkakereskedésből vennénk.

BMW-ből csak az X6 tetszik, de akiket megkérdeztem, azt mondták, az nekem nem való, túl férfias...

Valami olyat szeretnék, ami nőies, szép, megbízható, biztonságos.

A SUV-ok is tetszenek, de azok valahogy túl nagynak tűnnek, vagy nem tudom.

2013. dec. 15. 17:12
 3/15 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzetek van autóra?Hol használnád gyakrabban városban vagy országúton,pályán?
2013. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Jó, kapsz egy autót. De elképzelésed sincs mit akarsz vele kezdeni, jól sejtem? Van egyáltalán igényed rá? :D


Nekem ha úgy vesszük nem lenne feltétlen szükségem autóra, mert van családi is, és közel lakom a városhoz. Nem is ezért szeretnék. Azért akarok autót, hogy legyen valami amivel akkor megyek és oda, ahova és amikor akarok. Mivel nincs sok pénz, ezért kis pénzből kell megoldani, szerencsére van olyan ami keveset is fogyaszt és olcsó is, plusz még egy kedvenc is a sok közül. Ilyen a régi Orion, 1.6D-vel, mint például ez: [link]

2013. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
vegyél Minit.
2013. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
audi a5 coupe, fehér szinbe
2013. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azt nem mondta, mennyit szán rá, de ahogy ismerem, az ára annyira nem fogja érdekelni.

Leginkább városban használnám.

2013. dec. 15. 17:28
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem érdekli az ára, akkor vegyél egy Ezres, mármint 1000 lóerős Bugattit.


Még is csak mondhatnál valami megközelítő árat.

2013. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"az ára annyira nem fogja érdekelni."

Kocsikról beszélünk, nem pedig rollerekről..

Tehát, ha mondjuk egy Rózsaszín Bentley Continental GT-t kérsz bólint egyet rá? Azért kb árat írhatnál.. Amúgy Mini Cooper, Mercedes A, Audi A3, Volvo C30, BMW 118d, szerintem ezek elég megbízhatóak, és lányokhoz is illenek.

2013. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mercedes cla
2013. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!