Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51n. Mi a fenét...

Simson s51n. Mi a fenét csinálhattam már megint a karburátorral?

Figyelt kérdés

Éppen tolattyút szerelgettem a karbiban. Gondoltam kiveszem az egész karbit h jobban rálássak, el is kezdtem, de a szivatóbovdennél megakadtam.kicsavartam a felső részt, éreztem h csak húzza a bowdent ettől az nem jön ki, ezért azt végül offoltam, visszacsavartam. Így hogy a szivatóbowdenen lógott a karbi, végülis így is hozzá tudtam férni eléggé a tolattyúhoz. Visszatettem a helyére a szerkezetet, visszapreparáltam meg minden, látom h a szivatóbowden csak lóg. Ha húzom a kormányon a szivatót, az nem csinál semmit. Csak a bowden lesz hosszabb vagy rövidebb tőle...


Wat ken ály tu dú?


2013. dec. 31. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira meghúztad a bovdent, hogy felső állásban felakadt a dúsító dugattyúja. Szépen fog füstölni ha bemelegszik...
2013. dec. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mi a jó édes mókust csináljak hogy ne füstöljön?
2013. dec. 31. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
A szivató bovden egy hatlapfejű menetes házon megy keresztül a karbiba. Ezt a hatlapfejű házat villáskulccsal kitekered és látni fogod a szivató dugattyúját aminek az alján kell lenni egy kör alakú pár mm vastag guminak, ha nincs rajta, megkeresed a karbiban. Ha nincs, vagy elszakadt, pótolod! összeszereled és a szivató kart alapállásba rakva a hatlapfejű házikó tetején a réz színű állító csavaron annyit hajtasz ki hogy a bovden külső háza kb 2mm-t tudjon mozogni anélkül hogy a kart megmozdítanád. Jó motorozást, és Boldog Új Évet!
2013. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!