Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Cagiva supercity...

Zsocabonito kérdése:

Van egy Cagiva supercity 50em. Hogy lehet a végsebességét megnövelni? Úgy gyorsul mint az állat 6 sebességes de végre nem olyan jó.

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
50cm3 vannak fizikai határai.
2013. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az enyém gyári még. HÁtsó fogaskerék kissebre cserélése vagy milyen apró trükkök vannak?
2013. dec. 29. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól lomhábban fog gyorsulni, de ha nem zavar akkor az megoldható. Egyébként akkor már inkább az elsőt cseréld nagyobbra, olcsóbb mint a hátsó.
2013. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tegyél bele egy turbós Hayabusa blokkot.

Ezzel még egy kicsit lehet növelni a vésebességén

2013. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bírom mindenki azt hiszi a kérdésemből hogy egy bugatti veyron-t akarok legyorsulni vele de nem a fikázó válaszokra voltam kiváncsi. Akinek tellik jobbra az vegyen. Én csak arra voltam kiváncsi hogy egy stabil 80-as utazósebességet kissebb trükkökkel ki lehet-e hozni belőle. Ennyi. Gondolom ha egy 600as honda motort rakok bele attól jobban megy.
2013. dec. 29. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
A lánckerék variálással ugyan nő a végsebesség, de csökken a gyorsulás. El kell dönteni melyik a fontosabb. Nagyobb henger, sport rezó stb drasztikusan csökkenti a motor élettartamát.
2013. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!