Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Touareget érdemes...

Volkswagen Touareget érdemes megvenni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Igazából terepre is használnám meg városban is. Nem tudom hogy hol többet.. de azt tudom hogy kemeny terepre kene. Tehat menjen el mindenhol. Megéri a Touareg ? Az automata triptonic váltó nem hátrány ? Nehéz lenne megszokni, vagy nem ? És mennyit eszik a 3.0 V6os típus ?

2013. dec. 26. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Látom van akinek gazdag volt a karácsony..
2013. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

2300 kg önsúly, automata váltó, összkerékhajtás, 3 literes motor, még ha dízel is, ne várj el tőle 12 liter alatti átlag fogyasztást...


Kemény terepre meg felejtsd el az ilyen dögöket, nagy felnivel meg peres aszfaltgumikkal nem fogsz elmenni kemény terepen, legyen akármilyen szuper fejlett összkerékhajtási rendszere az autónak.


Jobban jársz valami ilyennel:

[link]

2013. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első komment: Nem most szeretnék venni, csak kíváncsi vagyok.

Második: Köszönöm :)

2013. dec. 26. 21:15
 4/10 pazza ***** válasza:

Navarra vagy L200at ajánlom!


Vagy a Hiluxokat !

De látom neked a Városi terepjáró tetszik . Inkább ezeket vedd, mert általában ugyan annyit esznek . és "kemény" tereőet is bírják

2013. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sok dolgotól függ. Nézd meg a tesztjeit.

nem rossz autók. Egyik kedvencem

2013. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Navara. Ez városban is jó, és terepen se maradsz ott vele. Szerencsére a kigyúrt macsók -tahók- már kikoptak belőlük, rájöttek hogy a SUV kényelmesebb, meg nagyobb puncimágnes.
2013. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És az automata váltóról mi a véleményetek ?

2013. dec. 27. 00:04
 8/10 anonim ***** válasza:
oda kell figyelni rá.ennyi
2013. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Álló helyzetből nem szabad (illetve nem ajánlott) lepadlózni, mert az gyilkolja legjobban, meg be kell tartani az olajcsere intervallumokat, nagyjából ennyi.
2013. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót!

És az nem gáz, hogy terepen is használom így automata váltóval ? Vagyis most ez hülyén hangzik kicsit... de nekem mindig azt mondták, hogy sose vegyek automata váltós kocsit mert egy nagyrakás... Drága ha elromlik és tényleg nem éri meg mert a manuális jobb. Szerinted ?

2013. dec. 27. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!