Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni ezt az autót?

Figyelt kérdés

A kérdést direkt nem úgy tettem fel, hogy megéri-e, mert tudom hogy nem a leggazdaságosabb autó. Nekem nem is azért kellene. Nem kimondottan erre a példányra gondolok, hanem ilyen autóra, ezzel a motorral, váltóval.


[link]


Köszi



2013. dec. 9. 17:40
 1/8 anonim válasza:
hát biztos magas a fenntartási költsége. amugy szerintem nagyon jo autók. ha nem erre gondolsz az jo.. ebben nagyon sok km van a korához képest.
2013. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"nem a leggazdaságosabb autó"


Az enyém városban megzabálta az 5 litert is!!

2013. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem érdemes megvenni. Motorja konstrukciós hibás. Nem az a kérdés hogy beszarik-e, hanem az hogy mikor.
2013. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
# 2 Nem a városban, hanem az álmodban. 2.5-ös dízelmotor. Nyáron 6.5, télen 7.5 litert eszik városban.
2013. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Nem az a kérdés hogy beszarik-e, hanem az hogy mikor." Ez egyébként -sajnos- minden dízelmotorra igaz, mondjuk talán az f astrák isuzu motorja lehet a kivétel....
2013. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, a kérdésre még nem is válaszoltam.

Én biztosan nem venném meg, helyette egy korabeli 1.4-es, vagy 1.6-os benzinmotoros autót választanék, azok közül is valami normális fogyasztásút. Nézelődj, egy misiből már kio lehet fogni jókat.

2013. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, ezekkel a 2.5 tdi motorokkal volt gond. Mégpedig vezérlés, amit elvileg lehetett orvosolni, és utána ok volt minden
2013. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

3-as vagyok.

A konstrukciós hibát kifejteném egy kicsit jobban.

A gyárilag kialakított vezérműtengely olajozása nem bizonyult elégségesnek, ami a vezérműtengely bütykeinek lekopását idézte elő, elnyíródtak a szelephimbák, legrosszabb esetben elszakadt a vezérműszíj. Onnantól kezdve mondhatni hogy kuka az egész motor. Mivel a kenés nem megfelelő így nem kérdéses hogy ezek a dolgok elő fognak jönni ennél a motornál. Nem véletlen hogy a 2003 után kiadott Volkswagen 2.5 V6 TDI-nél ezt a részt módosította a gyár.

2013. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!