Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1. 0 rángat?

Suzuki swift 1. 0 rángat?

Figyelt kérdés
Amikor be indítom akkor olyan mint ha a három henger közül csak egy menne és ilyenkor nagyon rángat a motor. amikor gázt adok neki akkor abba hagyja és megy rendesen 5-10 perc menetidő után meg olyat csinál mintha kihagyna a gyújtás
2013. dec. 25. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
trafó, gyertya, injektorok, ac pumpa, és még 1 millió oka lehet, át kell nézni, ki kell olvasni a hibakódot, látatlanba sokat nem lehet erről mondani...
2013. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Látatlanban tényleg nem lehet csodát tenni. De tudjuk hogy suzuki, és tudunk általánosítani! Hiszen a suzuki tulajdonosok 99%-a Sosem cserélt gyertyát, gyertyakábelt. Én is vettem egyszer suzit igénytelen parasztól, 2-3mm volt a gyertyahézag, és sötétben a gyertyakábelek egymással is szikráztak. (nem is értem miért ment 3 hengerrel a kocsi) A másik amit nagyjából szintén elkövet kb 90%-uk, hogy Etanollal felezi a benzint. Szóval ezek is lehetnek hiba okok.
2014. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a gyertyákat tegnap cseréltem etanol soha nem volt benne
2014. jan. 1. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!