Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire örültél az első...

Mennyire örültél az első autódnak?

Figyelt kérdés
Amiért saját magad dolgoztál meg. :D Mit éreztél közben?

2013. dec. 22. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Örültem nagyon, hogy olyan autót vehettem ami nekem tetszik és kell. Nem volt rá túl nagy szüksém, én inkább hobbyból ( jó drága hobby) vettem autót :)
2013. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem volt rá lehetőségem 3müszakban dolgozom 80ezerért,szerinted mikor veszek ebből autót?
2013. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon örültem, mert 5 évvel azelőtt még olyan helyzetben éltem, hogy nem is gondoltam, hogy nekem valaha jogsim, meg autóm lesz, és vezetni fogok.

Amúgy egy kis Maruti volt. Imádtam.

2013. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
annyira hogy össze is törtem részegen kidöntöttem vele egy oszlopot, totálkáros lett
2013. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Trabimat? Imádtam :):) Mindig nosztalgiával gondolok vissza rá, akárhányszor meglátok valahol egy példányt belőle :) Igazából sajnálom hogy eladtam, de akkor jó ötletnek tűnt, kellett megbízhatóbbra a pénz. De tervbe van véve, hogy majd egyszer veszek egy Trabit újra :) Egyszer...
2013. dec. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Négy év sporolás után vettem egy kettes Jettát. Már aznap megbántam. Nem értettem hogy egy ilyen szakadt autót hogy tudtam megvenni. Dehát csak annyi pénzem volt. Azért több mint nyolc évig megvolt.
2013. dec. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Kedves második,senkit nem érdekel a sírásod.Kicsit már kezd elegem lenni ebből hogy a kérdező feltesz egy normális kérdés,ami nem is rád tartozik mert kocsid nincs és jössz ide sírni! Amúgy meg őszintén szólva te tehetsz róla,kicsikét nagyon elkényelmesedtek a magyarok mert mindenre azt várják hogy a politikusok adnak a seggetek alá munkát.

Érdekes módon a családba mind a két testvérem kis keresketéssel talált munkát,fizu 110.000Ft + karácsonyi prémium + 30.000Ft,lehet nem sok az a 110 de na többet keresnek mint egy hülye gyári munkás.

Mindenki saját maga irányítja az életét és magadnak kell intézned ezt nem másoknak :)

2013. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Három muszak 80ert nem lehet, a minimalber 90 plusz muszakpotlek.
2013. dec. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg igen,a minimálbér 325€ azaz 96.000Ft szóval nem értem hogy kapsz 80-at.
2013. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden autómnak nagyon örültem, holott csak egy darab vasról van szó. Az utolsót 14 éve nyűvöm (18 éves Astra), és valahogy nem akarózik lecserélni. Időnként belendülök, amikor kijön rajta valami kehe, de aztán mindig marad. A barátom lett, a barátját pedig nem cseréli az ember minden szíre-szóra.
2013. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!