Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legális Magyarországon nyitott...

Legális Magyarországon nyitott Lambo ajtókkal részt venni a közlekedésben?

Figyelt kérdés

Ugyebár a Lamborghini ajtaja felfelé nyílik, ezáltal a közlekedés többi résztvevőjét az én megítélésem szerint nem zavarja, engem segít a kilátásban, nem akadályoz. Ismerősöm reakciója az volt hogy nem, mert ki lehet esni könnyen, de a biztonsági övet bekötöm.


http://www.youtube.com/watch?v=a16NUb3WC-4



#lambo doors #scissor doors #nyitott ajtóval vezetni
2013. dec. 21. 03:02
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Fojj de utálom az ilyen klippeket, te jóó isten.. csak a dicsekvés... Ahogyan mutogatja a csávó az ékszereit, úgy szájbaverném, aztán mutogatnám a kalapácsot amivel kapta. Rohadtul nem gondolnak senkire aki esetleg szegény és nincs gyémántból a foga. Mégis milyen érzés ezeket nézni egy szegénynek? Szánalmasak... mutogatják a pénzt, az ékszereket, nyitott lambo ajtóval mennek, amiből kilóg a lábuk, rajta a marha drága cipő. Főleg a vége fele undorító, még le is veszi, úgy lógatja a láncot, meg a rubinra ráközelít a kamera a kezén. mennyire utálom ezeket. Ezért se hallgatok ilyen zenét soha. Na meg mert nem jön be.


A nyitva lévő lambo ajtó nem tudom mennyire gáz a zsaruknak, majd ha egyszer lesz pénzem egy ilyen kocsira, megígérem az lesz az első, hogy felnyitott ajtókkal megyek a budapest belvárosában szombat este és megírom a tapasztalataimat. Így rendben vagyunk?

2013. dec. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
70%

csak gyári LSD ajtód lehet ami több 100ezer ha jól tudom.

felnyitva 100% hogy nem közlekedhetsz vele akkor sem ha 5pontos biztonsági öved van és kagylóülésed.

ha fel van nyitva az ajtó nem látsz oldalra és a szélső vissza pillantókat sem látod tehát logikai hiba is van a tervben.

térj vissza közénk a földre,amúgy is mindenki full hülyének nézne ha meglátna egy így közlekedő autót.

2013. dec. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leszedett ajtós Ladával már vagánykodtunk és nem szólt érte senki. De csak kasznishoz vittük :D
2013. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek ezeket a virícsdalóvét négeres klipeket ki nem állhatom . Egykaptafára készült mind ,egyet látsz mindegyiket láttad. Minden ugyanaz ezekben, még a kamerabeállítás is, a csajokat is egy ügynökségtől bérelhetik. Zeneileg meg inkább hagyjuk... Jó oké van pénze örülünk neki, de ez a majomkodás nem kicsit ciki. De biztos náluk ez a menő.
2013. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!